|   |   | 
 Ankara Kazan ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Ankara Kazan ilçesini favorilerinize ekleyin. Ankara Kazan İlçesini Favorilerime Ekle

Ankara Kazan Güncel Rezidans Projeleri

Ankara Kazan Rezidans Projeleri Haritası

Ankara Kazan Rezidans Projeleri

Ankara Gölbaşı Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Gölbaşı’nda yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Gölbaşı genelinde 15 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Gölbaşı’ndaki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Gölbaşı rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Gölbaşı’nda kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Gölbaşı’nda kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Gölbaşı genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Gölbaşı’ndaki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Gölbaşı’ndaki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Ankara Kazan Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer