|   |  Yenimahalle Rezidans Projeleri
Yenimahalle İlçesini Favorilerime Ekle

Yenimahalle Güncel Rezidans Projeleri

Yenimahalle Rezidans Projeleri

Yenimahalle Rezidans Projeleri

Ankara Yenimahalle Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Yenimahalle’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Yenimahalle genelinde 36 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Yenimahalle’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Yenimahalle rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Yenimahalle’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Yenimahalle’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Yenimahalle genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Yenimahalle’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Yenimahalle’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.