|   |  Ankara İnşaat Projeleri
 Ankara şehrindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Ankara şehrini favorilerinize ekleyin. Ankara Şehrini Favorilerime Ekle

Ankara Güncel İnşaat Projeleri

Ankara İnşaat Projeleri

Ankara Konut Projeleri konut projeleri
Ankara Konut Projeleri

Ankara, ülkemizin başkenti ve en kalabalık ikinci şehridir. Ankara, yüzölçümü olarak Türkiye’nin üçüncü büyük ili ve coğrafi konum olarak ülkemizin merkezine çok yakın bir konumda bulunur. Ankara, İstanbul’dan sonra Türkiye’nin en gelişmiş ikinci ekonomisine sahiptir. Ankara nüfusunun dörtte üçü kadarı hizmet sektöründe çalışmaktadır. Şehirde beya...

Ankara Emlak Haberleri

Ankara Hakkında Genel Bilgi

Ankara’nın her köşesinde inşaat projeleri yapılıyor. Ankara, eski inşaat trendleri kendini yeni nesil tasarım öğelerine bıraktığını en net şekilde gösteren şehirlerden biridir. Aynı zamanda Ankara inşaat projelerine bakıldığında modern tasarım öğelerinin yanında yeni nesil inşaat teknolojilerinin de kullanıldığını görüyoruz.

Ankara’daki yeni inşaat projeleri,  kentsel dönüşümüm çalışmalarının da etkisi ile sayıları her gecen gün hızla artıyor.

Ankara’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir.

Ankara’daki en yeni konut projeleri

Ankara’nın her ilçesinde yeni konut projeleri yapılmaktadır. Bunda TOKİ’nin Ankara’daki çok kapsamlı çalışmalarının da etkisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Ankara genelinde 376’e yakın markalı inşaat-konut projesi bulunmaktadır.

Ankara’daki en yeni ofis projeleri

Ankara’daki ofis projeleri, konutlar kadar olmasa da sayıları her geçen gün artmaktadır. Ofis projeleri firmaların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çeşitli altyapı ve teknolojik donanlar ile donatılmış sadece ofis olarak kullanmak için inşa edilmiş binalardır. Ankara’da yaklaşık olarak 56 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır.

Ankara’daki en yeni rezidans projeleri

Ankara’da rezidans projelerinin sayısı da oldukça fazladır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Ankara geneline bakıldığında insanlara yüksek standartlardaki otel konforu ve kendi evinizin rahatlığını sunan rezidansların sayısı da yaklaşık olarak 154 adedin üzerindedir. 

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.