|   |   | 
 Ankara şehrindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Ankara şehrini favorilerinize ekleyin. Ankara Şehrini Favorilerime Ekle

Ankara Güncel Ofis Projeleri

Ankara Ofis Projeleri Haritası

Ankara Ofis Projeleri

Ankara yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Ankara’da konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Ankara ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. Şehrin genelinde 56’ya yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Ankara’da ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Ankara’da kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Ankara’da kiralık ofis fiyatları da, ofisin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Şehrin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Ankara’daki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Ankara’daki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Ankara ilçelerine göre Ofis projeleri

Ankara Emlak Haberleri

Marina Ankara Kazanç Festivali’nde Son 32 Daire Emlak
Marina Ankara Kazanç Festivali’nde Son 32 Daire

Ankara’yı marina yaşamıyla tanıştıracak olan Marina Ankara projesinde başlayan Kazanç Festivali ile Sinpaş Yapı Ankaralılara hayal ettikleri eve sahip olmaları için kaçırılmayacak son fırsatı sunuyor.

Ankara Yeni Konut Projeleri

Ankara Ofis Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer