|   | 
Ankara Şehrini Favorilerime Ekle

Ankara Güncel Rezidans Projeleri

Ankara Rezidans Projeleri Haritası

Ankara Rezidans Projeleri

Ankara Rezidans projeleri şehrin dört bir yanında inşa ediliyor. Ankara’da yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Ankara genelinde 154 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Ankara’daki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Ankara rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Ankara’da kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Ankara’da kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Ankara genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Ankara’daki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır.

Ankara’daki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Ankara ilçelerine göre Rezidans projeleri

Ankara Emlak Haberleri

Ankara Yeni Konut Projeleri

Ankara Rezidans Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer