|   |   | 

Ankara'da Hayatın Dengesi İncek Life'ta

Ankara Sinpaş GYO ile ilk kez yeşilin ve suyun bir arada olduğu benzersiz bir hayata kavuşuyor. Yeşil ve mavinin dengesinden ilham alan Sinpaş İncek Life, Ankara’nın yeni yaşam trendi olacak.

Ankara'da Hayatın Dengesi İncek Life'ta

Mutlu yaşam alanları geliştirme hedefi ve 40 yıla yaklaşan deneyimiyle Bosphorus City, Lagün, Aqua City 2010, İstanbul Sarayları ve Bursa Modern gibi Türkiye’de gayrimenkul sektörüne yön veren konsept konut projelerine imza atan Sinpaş GYO, Ankara’yı ve Ankara’nın gelişen semti İncek’i de modern yaşam anlayışı ve çok özel bir konsept projeyle tanıştırıyor.
Ankara’nın yükselen değeri İncek’te hayata geçecek İncek Life, yeşil ve suyla zenginleşen konseptiyle adeta bir vaha izlenimi veriyor. Sinpaş GYO kalitesiyle 150 dönüm arazi üzerine kurulan ve yüzde 70’i yeşil alan olarak ayrılan projede, konutlar birbirinin manzarasını kesmeyen yerleşim planıyla yeşilin ve suyun muhteşem uyumuna hâkim olacak. Doğal ortamda yüzülebilir biyolojik gölü, tematik bahçeleri, yogadan golfe uzanan açık ve kapalı zengin spor alanları, fitness merkezi ve kapalı yüzme havuzu ile İncek Life, Ankara yaşamına tazelik getiriyor.

 Sinpaş İncek Life’a Ankaralılar’dan yoğun talep

Sinpaş İncek Life’ta park ve etrafında konumlanan konutların yanı başında ev sahiplerinin sosyalleşebilecekleri, keyifle vakit geçirebilecekleri ve açık hava spor aktivitelerine imkân veren yeşil alanlar bulunuyor. Satışa çıktığı mayıs ayından bu yana yüzde 50’si tamamen satılan İncek Life projesine, Ankaralıların yoğun ilgisi devam ediyor.  

 Sinpaş İncek Life projesinde; evinde vakit geçirmeyi sevenlere yönelik geniş yaşam alanları, üç cepheli daireler, Ankara’nın geleneksel mimarisinden esinlenilmiş yapılar ve geniş manzaralı balkonlar ile keyifli bir yaşamın kapıları aralanırken, kapalı otoparkları ve depo alanları ile kullanım kolaylığı sağlanıyor. 5 farklı blok ve 2 farklı villa seçeneğiyle İncek Life zengin bir yaşam yelpazesi sunuyor. Projede 1+1 74 metrekare daireden, 5+1 451 metrekare villaya kadar 22 farklı metrekarede ev seçeneği sunuluyor. Çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği bu özel proje, kendine özgü mahalle yapısı ve zengin sosyal yaşamıyla Ankara’ya geleceği şimdiden sunuyor. Fiyat aralıkları ise 266 bin TL ile 2 milyon 115 bin TL arasında değişiyor.

 Bahçeşehir Koleji İncek Life’ta

Sinpaş GYO Türkiye’nin güvenilir markalarıyla işbirliğini İncek Life’ta da sürdürüyor. Eğitim kalitesi ve uzman kadrosuyla Türkiye’nin en büyük eğitim kurumlarından biri olan Bahçeşehir Koleji, anaokulu ve ilköğretim okullarıyla Ankara İncek Life projesinin içinde yer alıyor.

 Biyolojik gölde yüzme keyfi

İncek Life projesinde yer alan biyolojik göl sayesinde, Ankara’da plajda güneşlenme ve yüzme keyfi de gerçeğe dönüşecek. Özel sistemiyle klorsuz olarak kendini temizleyen gölde, daha sağlıklı ve hijyenik bir şekilde ailece yüzmenin keyfini yaşayacaksınız. Çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği bu özel proje, kendine özgü mahalle yapısı konseptiyle başkentin yeni gelişim yeri olan İncek’in de çehresini değiştiriyor.  

 Binlerce ağaç ve çiçek türü ile zengin peyzaj

İncek Life sakinlerine ve misafirlerine özel kulüp evi, sinema, cafe, çocuk evi, çok amaçlı atölyeler ve TV-playstation odası gibi fonksiyonları içinde barındıracak. Proje içerisinde tenis kortu, çok amaçlı spor alanları, özel tasarımlı koşu-bisiklet-yürüyüş parkurları, golf sahası, kültür-fizik alanları, yoga-pilates alanı, kaya tırmanış alanı ve yüzülebilir biyolojik göl bulunuyor.

 İncek Life projesinde yer alan ağaçlar ılgın, çınar, meşe, kestane, hatmi ve huş gibi Anadolu topraklarına özgü ağaçlardan seçildi. Bu ağaçlar, konutlar arasında yer alacak ve proje sakinlerine yürüyüş keyfini doyasıya yaşatacak.

GYO Haberleri

incek Life Ankara Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

GYO Kategorisindeki diğer haberler

 • GYODER BM Dünya Konut Günü için bir mesaj yayınladı
  GYODER BM Dünya Konut Günü için bir mesaj yayınladı

  BM Dünya Konut Günü dolayısıyla Sektörün çatı örgütü GYODER bir mesaj yayınladı. Mesajda “Kentsel Dönüşüm sürecini fırsata çevirmeli, şehirlerimizi geliştirmeli, değiştirmeli ve dönüştürmeliyiz” dendi.

 • Gyoder, Zirve’yi Erzurum’a Taşıdı
  Gyoder, Zirve’yi Erzurum’a Taşıdı

  Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER’in, gelişen kentlerin yatırım fırsatlarını sektör temsilcileri ile buluşturmak amacıyla hayata geçirdiği ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nin 8’incisi geniş bir katılımla Erzurum’da düzenlendi.

 • Gayrimenkul sektöründe eğilim büyüme yolunda
  Gayrimenkul sektöründe eğilim büyüme yolunda

  Türkiye'nin Gayrimenkul Platformu GYODER, gayrimenkul sektörünün alt segmentlerini üçer aylık dönemler halinde irdelediği, ‘GYODER Gösterge’ Türkiye Gayrimenkul Sektörü 2017-2. Çeyrek Raporu’nu yayınladı.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer