|   |   |  Annelere en güzel hediye Bocchi'den!

Annelere en güzel hediye Bocchi'den!

Doğanın uyanışına tanık olduğumuz bu mevsimde, baharın canlandırıcı renklerini banyolara taşıyan BOCCHI; konfor, tasarım, hijyen, estetik ve teknolojiyi bütünleştiren ürünleriyle benzersiz arınma ve tazelenme alanları sunuyor.

Annelere en güzel hediye Bocchi'den!

 

Bahar aylarında, canlanan doğa ile beraber yaşam alanlarımızda da yenilenme ihtiyacı duyuyoruz. Doğanın eşsiz renkleri ve ilham veren formlarıyla biçimlenen BOCCHItasarımları banyolarda özel hissettirecek seçenekler sunuyor. BOCCHI, annelere doğanın 18 farklı rengiyle biçimlenen yalın ve amorf formlardaki tasarımları sunmakla kalmıyor, çevre dostu ürünleri ve üstün yüzey teknolojileri ile onların hijyen ve fonksiyonellik arayışlarına da hitap ediyor.

Buz mavisi, mint yeşil ve somon gibi terapi etkisi sunan renklerle, yoğun iş temposuyla geçen kış mevsiminin stresini atma imkanı sunan BOCCHI, aynı zamanda kırmızı, siyah, turuncu, limon sarısı, yeşil, mandalina sarısı gibi canlı renklerle de bahar çiçeklerini banyolarımıza taşıyor. Kontrast renklerle banyolarda sürprizli sonuçlar da elde edilebilirken, uyumu ana kriteri olarak belirleyenler için birbirini dengeleyecek olan soğuk ve sıcak renklerin de bir arada kullanımı mümkün. Mat kahve, mat yeşil, turuncu ve kırmızı gibi toprak tonları ile özellikle küçük mekanlarda sıcak ve samimi bir görünüm elde edilebiliyor.Şık ve derinlik sahibi mekanlar için ise siyah, antrasit ve gri renkler vazgeçilmezler arasında. Kaşmir, yasemin ve bej gibi naturel renkler ise doğanın sukünetini yaşam alanlarımıza yansıtıyor.

Estetik tasarımlarının yanı sıra teknolojiye yaptığı yatırımla da sektörde ayrı bir yer edinen BOCCHI’nin geliştirdiği Clean Plus+ teknolojisi sayesinde lavabo ve klozetler ilk günkü parlak görüntüsünü çok daha uzun süre muhafaza ederken, Türkiye’de bir ilk olan Sıfır Pürüz teknolojisi ile de sırlı porselenlerin kir ile temas eden yüzeylerindeki istenmeyen lekeleri ve kireçlenmeleri en aza indiriyor. Duyarlı yaklaşımı ile farklı beden ölçülerine sahip bireylere XL klozet ile standart boyutlardaki klozetlere göre %30 daha geniş bir oturma alanı sunan BOCCHI, küresel ısınmanın beraberinde getirdiği kullanılabilir su kaynaklarının azalması sorunuyla mücadeleye katkı sağlamak için geliştirdiği “Çevre Dostu Klozet” ile 4 kişilik bir ailenin yılda 30,000 litreden fazla su tasarruf etmesine katkıda bulunuyor.

 

 

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Mikro Loft Dekorasyon Nedir?
  Mikro Loft Dekorasyon Nedir?

  Son yılların gözde dekorasyon trendlerinden biri olan loft, genellikle büyük mekanlara uygulanmasıyla bilinir. Peki, küçük mekanlarda uygulanabilecek mikro loft dekorasyonu duydunuz mu?

 • Dekorasyonda Sık Yapılan Hatalar
  Dekorasyonda Sık Yapılan Hatalar

  Evin güzelliğini ve konforunu artıran dekorasyon uygulamalarında sık yapılan hataları biliyor musunuz? Zevkinize ve bütçenize uygun parçaları biraraya getirirken bu hatalara düşüp istenmeyen görüntülerle karşı karşıya kalmayın.

 • Ersa 2018 Green Good Design’da iki ödül birden kazandı
  Ersa 2018 Green Good Design’da iki ödül birden kazandı

  Çalışma ve yaşam alanları için geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle Türkiye’de mobilya sektörünün öncülerinden biri olan Ersa, sürdürülebilir yeşil ürünlerin onurlandırıldığı 2018 Green Good Design’dan iki ödülle döndü.

 • Evsel dönüşüm başladı
  Evsel dönüşüm başladı

  ‘Kentsel dönüşüme’, şimdi de ‘evsel dönüşüm’ eklendi. İhtiyaçların değiştiği günümüzde, evlerin daha kullanışlı hale gelmesi için çalışan Häfele, bu yıl 140 bin evi dönüştürmeyi planlıyor.

 • En güzel bahçe ve balkon için geri sayım başladı
  En güzel bahçe ve balkon için geri sayım başladı

  Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı İbrahim Evrim, 3. En Güzel Bahçe Balkon ve Hobi Bahçesi Yarışması’na son başvuru tarihinin 27 Nisan olduğunu hatırlatarak, en güzel bahçe, balkon benimkisi diyen tüm Antalyalıları yarışmaya katılmaya davet etti.

 • Bahçelerde modüler şıklık rüzgarı
  Bahçelerde modüler şıklık rüzgarı

  Fonksiyonelliği ve modern çizgisiyle açık hava tutkunlarının trend elçisi L’unica, çatısı altındaki Belçikalı bahçe mobilyası markası Oasiq’in Yland Köşe Takımı ile bahçelere sıradışı bir tarz katarken, Sandur Koltuk ile karakteristik mekanlara imza atıyor.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.