|   |  ANS Yapı Firması
ANS Yapı

ANS Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1991

  • Proje Sayısı : 1

ANS Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, ANS Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ANS Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

ANS Yapı Hakkında

1991 yılında, Ankara'da faaliyet göstermeye başlayan Egemen İnşaat, özellikle toplu konut, savunma ve askeri tesisler, baraj, havayolu ve liman inşaatı konularında bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

Bu başarısını Ankara'dan sonra İstanbul'da da sürdürmeye kara veren kurucular; Aysan Çelik, Süleyman Çelik ve Nejati Sürmeli 2007 yılında İstanbul'da kurdukları ANS Yapı ile her geçen gün sektördeki yerlerini sağlamlaştırarak, bugün Türkiye'nin önde gelen isimlerinden biri haline gelmişlerdir.

Yüklendiği tüm işleri; kalite yönetimi, inovasyon, hız ve güvenlik konularında en son teknolojiyi ve çalışma koşullarını uygulayarak, gününde ve eksiksiz tamamlayarak güvenilirliğini kanıtlayan ANS Yapı, tüm projelerinde, çevreye gösterdikleri duyarlılık ve hassasiyetle, özellikle yapılardaki ısıtma, havalandırma ve klima sistemlerinin en elverişli enerjiyi kullanmasına özen göstermektedir.

İstanbul Fenerbahçe'deki Çelebi Yalısı Evleri projesi ile büyük bir başarıya imza atan ANS Yapı, şimdi de kağıthane'deki Nüans İstanbul ile en ayrıcalıklı projeleri hayata geçirmeye devam etmektedir.

Tel: 0212 295 1240
Fax: 
Email: info@ansyapi.com
Adres: Merkez Mahallesi, Selamet Sokak, No:1 İstanbul / Kağıthane

ANS Yapı Projeler Haritası

ANS Yapı Projeleri

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.