|   |   |  Ant Yapı “Sektörüne İlham Veren Kurum Ödülü”Nün Sahibi Oldu!

Ant Yapı “Sektörüne İlham Veren Kurum Ödülü”Nün Sahibi Oldu!

Uluslararası alanda en çok iş yapan 100 müteahhitten biri olan Ant Yapı, Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği’nin düzenlediği 11. KSS Zirvesi’nde, “Sektörüne İlham Veren Kurum” ödülünü aldı.

Ant Yapı “Sektörüne İlham Veren Kurum Ödülü”Nün Sahibi Oldu!

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok önemli projeye imza atan Ant Yapı,  11. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nden ödülle döndü. Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneğinin düzenlediği zirvede Ant Yapı, Antwell İyi Yaşam Evleri projesi ile “Sektörüne İlham Veren Kurum” ödülüne layık görüldü.

Her sene kendi sektöründe toplumsal ihtiyaçlara çözüm ve fayda yaratan projeler geliştirerek rol model olacak tek bir kuruma verilecek olan ödül, bu sene Ant Yapı’nın oldu. 24 Aralık’ta Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde düzenlenen etkinlikte ödülü; Ant Yapı Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Koordinatörü Fatma Çelenk aldı. Çelenk yaptığı teşekkür konuşmasında, Ant Yapı’nın gayrimenkul sektöründe yeni bir kategoriye imza atarak hayata geçirdiği Antwell İyi Yaşam Evleri projesinde hayatı kolaylaştıran ve ileri yaştaki kişilerin aktif hayata katılımını destekleyen faydaları hakkında katılımcılara bilgi verdi.  

Zirve’de aynı zamanda Türkiye’de uygulamaya alınacak olan Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri Paydaş Platformu’nun da lansmanı yapıldı. Platform; özel sektör-sivil toplum-kamu ve akademik çevredeki paydaşlar arasındaki etkiyi arttırıp, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri gündemine katkıda bulunmak için yapılan iş birliğini vurguluyor.

Kurumsal sosyal sorumluluk çözümlerini farklı sektörlerden paydaşlarıyla buluşturan ve iş birliklerine zemin hazırlayan zirvenin sonunda Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na değer katan şirketler; jüri değerlendirmeleri sonucunda Nitelikli Eğitim, İnsana Yakışır İş ve Büyüme, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Sağlıklı Bireyler ve Yoksulluğa Son kategorilerinde ödül sahibi oldular.

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneğinin 2009 yılından beri her yıl düzenlediği ve gün boyu süren KSS Zirvesi’ne, iş dünyasının seçkin isimleri, KSS alanında çalışan şirketlerin yöneticileri, uzmanlar, akademisyenler ve uluslararası kuruluş temsilcileri katıldı.

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da
  Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

  Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk önerisinde bulunuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen rengi ‘beyaz’ birbirinden farklı tonlarıyla Filli Boya renk kartelalarında yer alıyor.

 • Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı
  Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı

  Tekfen Holding, iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla iş dünyasının işleyişini değiştirmeyi hedefleyen CDP (Carbon Disclosure Project) İklim Değişikliği ve Su Güvenliği Programlarında ayrı ayrı “A (-)” bandında derecelendirilerek “Türkiye İklim ve Su Liderleri” ödülünü aldı.

 • Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi
  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

  Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

 • Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor
  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

  Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.