|   |  Antalya İnşaat Projeleri
 Antalya şehrindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Antalya şehrini favorilerinize ekleyin. Antalya Şehrini Favorilerime Ekle

Antalya Güncel İnşaat Projeleri

Antalya İnşaat Projeleri

Antalya Konut Projeleri konut projeleri
Antalya Konut Projeleri

Antalya’nın en yeni konut projeleri arasında birçok seçenek yer almaktadır. Bu projeler konut, ofis ve rezidans projeleri olarak her ihtiyaca cevap veriyor. Antalya’nın bir turizm şehri olduğu düşünüldüğünde yatırımlık projeler açısından yazlıklar öne çıkmaktadır. Antalya’da yazlıkların yanı sıra yatırımlık markalı projeler de bulunmaktadır. Şehrin yaz...

Antalya Emlak Haberleri

Antalya Hakkında Genel Bilgi

Antalya’nın her köşesinde inşaat projeleri yapılıyor. Antalya, eski inşaat trendleri kendini yeni nesil tasarım öğelerine bıraktığını en net şekilde gösteren şehirlerden biridir. Aynı zamanda Antalya inşaat projelerine bakıldığında modern tasarım öğelerinin yanında yeni nesil inşaat teknolojilerinin de kullanıldığını görüyoruz.

Antalya’daki yeni inşaat projeleri,  kentsel dönüşümüm çalışmalarının da etkisi ile sayıları her gecen gün hızla artıyor.

Antalya’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir.

Antalya’daki en yeni konut projeleri

Antalya’nın her ilçesinde yeni konut projeleri yapılmaktadır. Bunda TOKİ’nin Antalya’daki çok kapsamlı çalışmalarının da etkisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Antalya genelinde 128’e yakın markalı inşaat-konut projesi bulunmaktadır.

Antalya’daki en yeni ofis projeleri

Antalya’daki ofis projeleri, konutlar kadar olmasa da sayıları her geçen gün artmaktadır. Ofis projeleri firmaların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çeşitli altyapı ve teknolojik donanlar ile donatılmış sadece ofis olarak kullanmak için inşa edilmiş binalardır. Antalya’da yaklaşık olarak 10’a yakın markalı ofis projesi bulunmaktadır.

Antalya’daki en yeni rezidans projeleri

Antalya’da rezidans projelerinin sayısı da oldukça fazladır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Antalya geneline bakıldığında insanlara yüksek standartlardaki otel konforu ve kendi evinizin rahatlığını sunan rezidansların sayısı da yaklaşık olarak 47 adedin üzerindedir. 

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.