|   |  Antalya'da Basketbol Sahası ve Tenis Kortu Olan Konut Projeleri

Antalya'da Basketbol Sahası ve Tenis Kortu Olan Konut Projeleri

Antalya'da Basketbol Sahası ve Tenis Kortu Olan Konut Projeleri

Antalya'da Basketbol Sahası ve Tenis Kortu Olan Konut Projeleri


Günümüzde eğitim ve öğretimin, hayatın tümünde kesintisiz olarak devam ettiği göz önüne alındığında, öğrenmede mekânlarının sadece dersliklerle sınırlı olmadığı bilinmektedir. Özellikle çocukların ve gençlerin zihinsel, bedensel ve ruhsal gelişmelerine katkı sağlayan sosyal mekânlar olarak okul bahçeleri, yeşil alanlar ve açık spor tesisleri ilk akla gelenlerdir.

Bu durumu göz ardı etmeyenler konut tercihlerinde voleybol, basketbol, tenis kortu, mini futbol sahası gibi sosyal aktivite alanları olan konut projelerini tercih ediyorlar.

Doğru konut projesinin tercihi için Antalya’da basketbol sahası ve tenis kortu olan satılık konut projelerini liste haline getirdik.

-Antalya’da basketbol sahası ve tenis kortu olan konut projeleri “Antalya'da Basketbol Sahası ve Tenis Kortu Olan Konut Projeleri” sayfanın üst tarafında listelenmiştir.

- “Antalya'da Basketbol Sahası ve Tenis Kortu Olan Konut Projeleri” listesini incelerken, merak ettiğiniz soruları sorabilir aynı zamanda içlerinden birçoğunu üç boyutlu olarak gezebilirsiniz.

Antalya'da Basketbol Sahası ve Tenis Kortu Olan Konut Projeleri Haritası

 • Su Ada
  Lux Yapı

  Su Ada

  Su Ada, dünya kenti olarak tarihe damgasını vuran Antalya’nın çağdaş yüzünü yansıtırken, köklü ve zengin...

 • Prime Park Evleri
  Saraç İnşaat

  Prime Park Evleri

  Saraç İnşaat imzası taşıyan Prime Park Evleri projesi 3 blokta 40 daireden oluşuyor. Projede 3 oda 1 salon evler brüt 150, net 130 metr...

  daha fazla yükle

  © Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.