|   |  Antalya'da Satılık Ev Olan Konut Projeleri

Antalya'da Satılık Ev Olan Konut Projeleri

Antalya'da Satılık Ev Olan Konut Projeleri

Antalya’da Satılık Ev Olan Projeler

 

Konut sektörünün özelliklede markalı konut projelerinde satılık ev stoklarının her gün değişmesi, hangi projede satılık kaç adet ev kaldığı, yeni bir ev alıcısının aklına gelen ilk sorulardan biridir.

Bir ikinci soruda, yine bu markalı konut projelerindeki satılık ev fiyatları olarak ön plana çıkıyor. Her projenin satılık evlerinde bulunan özellikler fiyatların değişiklik göstermesine sebep oluyor.

Bir üçüncü durum ise satılık evin bulunduğu lokasyon. Yeni bir ev alacak yada gayrimenkul yatırımı yapacak olanların en çok dikkat ettikleri durum. Hangi semtte yaşamak daha kolay? Nereye yatırım yapmak daha karlı?

Yukarıda belirttiğimiz sebepleri çoğaltmak mümkün ama mevki olarak kararını veren konut alıcıları o bölgedeki satılık evleri, bu evlerin fiyatlarına, hangi projenin onlar için daha uygun olduğuna karar vermeleri için listeler oluşturduk.

İşte Antalya’da satılık ev olan konut porjeleri:

- Antalya’da satılık ev olan konut projeleri “Antalya’da Satılık Ev Olan Projeler” sayfanın üst tarafında listelenmiştir.

- “Antalya’da Satılık Ev Olan Projeler” listesini incelerken, merak ettiğiniz soruları sorabilir aynı zamanda içlerinden birçoğunu üç boyutlu olarak gezebilirsiniz.

 

 

 

 

Antalya'da Satılık Ev Olan Konut Projeleri Haritası

 • Cleopatra Crown
  TSİ Yapı

  Cleopatra Crown

  Cleopatra Crown projesi, Antalya Alanya’da TSİ Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 2 bloktan oluşan Cleopatra Crown'da 12 adet dai...

 • Turkuaz Konakları
  Akdur A.Ş

  Turkuaz Konakları

  Turkuaz Konakları Turkuaz konakları ile yaşam standardının daha da yükseleceğini hissedeceksiniz. Ö...

 • Alara Residence
  Demrol İnşaat

  Alara Residence

  ALARA RESIDENCE, sizi mükemmel bir yaşama davet ediyor. Türkiye’nin turizm merkezi Antalya’da Alanya-Alara Turizm merkezinde,...

 • Emerald Dreams
  Toroslar inşaat

  Emerald Dreams

  Toroslar İnşaat olarak Emerald Park ve Emerald Towers projelerimizde yakaladığımız büyük başarıdan ve müşteri memnuniyetinden sonra ...

  daha fazla yükle

  © Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.