|   |  Antalya'da Voleybol Sahası ve Futbol Sahası Olan Konut Projeleri

Antalya'da Voleybol Sahası ve Futbol Sahası Olan Konut Projeleri

Antalya'da Voleybol Sahası ve Futbol Sahası Olan Konut Projeleri

Antalya’da Voleybol Sahası ve Futbol Sahası Olan Konut Projeleri

 

Günümüzde bir konut sahibi olmadan önce artık sadece evin özelliklerine bakmıyoruz. Ev sahibi olacağımız yerde, spor aktiviteleri,  güzellik merkezleri vb olup olmamasına da bakıyoruz.

Spor yapmak birçoğumuzun hayatında çok önemli bir yer teşkil etmeye başlamıştır.

Özellikle, genç yaştaki çocuklarımızın tutkunu olduğu voleybol ve basketbol yüzünden, birçok ebeveynin ev sahibi olurken baktıkları donatılar arasında ilk sırada bu sahaların olup olmaması yer almaktadır.

İşte bu yüzden bizde özellikle Antalya’da evim olsun ama içinde hem voleybol hem de basketbol sahası olsun diyenler için Antalya’da ki bu donatıların bulunduğu projeleri bir listede topladık .

- Antalya’da ki projeler “Antalya’da Voleybol Sahası ve Futbol Sahası Olan Konut Projeleri” sayfasının üst tarafında listelenmiştir.

- “Antalya’da Voleybol Sahası ve Futbol Sahası Olan Konut Projeleri” listesini incelerken, merak ettiğiniz soruları sorabilir aynı zamanda içlerinden birçoğunu üç boyutlu olarak gezebilirsiniz.


Antalya'da Voleybol Sahası ve Futbol Sahası Olan Konut Projeleri Haritası

 • Caratpark Villaları
  Hitit Holding

  Caratpark Villaları

  Yeri, konumu, lüksü ve çevresi ile A+ yaşam vadeden Caratpark; Antalya, Belek bölgesinde yepyeni bir yaşam biçimini be...

 • Palm City Antalya
  Gençer Group

  Palm City Antalya

  Bitmeyen Temposu, stresi ve karmaşası ile yaşadığınız kent, artık kendiniz ve sevdikleriniz için alarm veriyor. Yeniden doğmak, hayalleriniz...

  daha fazla yükle

  © Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.