|   |  AP Gayrimenkul Firması
AP Gayrimenkul

AP Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 2013

  • Proje Sayısı : 1

AP Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, AP Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve AP Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

AP Gayrimenkul Hakkında

58 yıllık Polat İnşaat tecrübesi ve güvencesini arkasına alan Adnan Polat Gayrimenkul, Türkiye’ye yeni, modern ve kalıcı yapılar kazandırmak amacıyla yola çıktı. Polat İnşaat olarak nasıl 58 yıldır inşa ettiğimiz binaların altına imzamızı güvenle atıyorsak Adnan Polat Gayrimenkul olarak aynı hassasiyetle yolumuza devam edeceğiz. 

Bizimle çalışanlar bilir. Müşterilerimiz bugüne kadar imza attığımız her projede kazançlı çıkmış ve her projeden memnun kalmıştır. Temennimiz, bu gururu Adnan Polat Gayrimenkul imzasıyla yaptığımız projelerde de yaşamaktır. 

Yenilik ve teknoloji bizim yapımızda var. Polat Tower’ı inşa ederek Türkiye’de “akıllı bina ve rezidans” kavramlarının yaygınlaşmasına öncülük ettik. Bu kavramları Türk inşaat sektörüne kazandıran öncü markalardan olduk. Aynı yenilikçi bakış açımız dün neyse bugün de aynı. Adnan Polat Gayrimenkul olarak yine “en yeni” olanı Türk mimarisine kazandırmak niyetindeyiz. 

Hep birlikte modern, kaliteli, kalıcı projeleri imza atmak dileğiyle...

Tel: 0212 211 1233
Fax: 0212 211 1215
Email: bilgi@apgayrimenkul.com.tr
Adres: Büyükdere Cad. Polat İş Hanı No:87/7 Mecidiyeköy 34387 İstanbul / Şişli

AP Gayrimenkul Projeler Haritası

AP Gayrimenkul Projeleri

AP Gayrimenkul Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.