|   |  aPad Gayrimenkul Firması
aPad Gayrimenkul

aPad Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

aPad Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, aPad Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve aPad Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

aPad Gayrimenkul Hakkında

”KENDİ QARMA MASALINI YAŞA

Qarma Bodrum’u en iyi tanımlayan şey, projelerimizin benzersiz karakteristiği, ödüllü mimarlık, nefes kesen lokasyonlar, çağdaş tasarım, yenilikçi iç mekanlar ve titiz çalışmamızı gösteren detaylardır.

aPad Gayrimenkul olarak, emlak sahibi olma deneyimini yıllardır yeniden tanımlıyor; sadece yaşam alanları değil, her ayrıntısı düşünülmüş yaşamlar tasarlıyoruz. Her biri ödüllerle taçlandırılmış mimarilere imza atarken; aşık olduğumuz işi, aşık olduğumuz bir coğrafyada yapmanın ve Bodrum’a değer katmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Doğaya duyduğumuz minneti ve sonsuz teşekkürlerimizi, ona saygılı ve uyumlu projeler ortaya çıkararak sunuyoruz.

2007 yılında Homes Overseas Gold Winner ödülüne layık görülen Aegean Hills ve 2011 yılında International Property Awards ödülünü alan Bodream projeleriyle başlayan masalımız; inşaata yeni bir boyut kazandıran yaşam detaylarıyla, 2016’da European Property Awards – Highly Commended ödülünü kazanan Bodrum’un imza projelerinden The Jacaranda Estate ile taçlandı.

Tamamen doğal malzemelerin kullanıldığı, doğa ile tam uyumlu projelerimizi, her zaman ilham kaynağımız olan karma felsefesi ile adlandırıyoruz. Qarma Bodrum, tabiatın bize sunduğu güzelliği, aynı şekilde, bizim de geri verme isteğimizden yola çıkıyor. Bodrum’un en masal lokasyonlarında, doğanın ve tarihin tam içinde yer alan Qarma Yakaköy ve Qarma Gümüşlük projeleri; lüksü yeniden tanımlayacak, ayrıcalıklı bir yaşam için sizi bekliyor.

Ve bizim karma masalımızın bittiği yerde, sizin Qarma masalınız başlıyor…

DİĞER HİZMETLERİMİZ

KONUT YÖNETİMİ

aPad Gayrimenkul olarak gayrimenkul yönetimini yeniden şekillendiriyoruz. Hayatınızı kolaylaştıracak tüm unsurları bir araya getiriyor ve sizlere kötü sür- prizlerden uzak, daha eğlenceli ve keyifli bir yaşam vaat ediyoruz. Eviniz ile en doğru ve güncel bilgileri bulabileceğiniz; evinizin yatırım analizlerinden, sa- hip olduğunuz kiralama gelirine uzanan mali tabloları görebileceğiniz; evinize gelmeden önce sizin için organizasyonunu yapmamızı istediğiniz her şeyi on- line olarak, anında bizlere iletebileceğiniz bir hizmet sistemi yarattık. Kısacası artık o yaşam, parmaklarınızın ucunda...

KİRALAMA YÖNETİMİ

aPad Gayrimenkul olarak, mülkünüzün kiralama potansiyelini maksimize etmek için benzersiz bir sistem geliştirdik. Evinizin kiralama gelirindeki başarısını ölçüyor ve gerçek zamanlı olarak yatırım performansını izliyoruz. Türkiye ve Avrupa’nın en lüks tur operatörleri ile satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütüyor ve anlaşmalar imzalıyoruz. Sahip olduğumuz deneyim, tecrübe ve iletişim ağını kullanarak çözüm önerileri üretiyor ve gelirlerinizi maksimum seviyeye çıkarıyoruz.

SİTE YÖNETİMİ

Nitelikli, konusunda uzman, 10 yılın üzerinde sektör deneyimine sahip ekiplerimiz ile çalışarak; bahçe ve havuzların günlük bakımı ile, evlerin ve sitenin genel anlamda tüm yönetim işlerini sorunsuz bir şekilde yürütüyoruz.

aPad Gayrimenkul olarak, sizlere sitenin hesaplarına 7/24 canlı erişim imkanı sunuyor, canlı web kamerası erişimi ile yıllık genel yönetim toplantılarına katılımınızı sağlıyoruz. Siteniz için her zaman en iyisini yapmaya çalışıyor, bizimle paylaştığınız istek ve beklentilerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

PROJE GELİŞTİRME & İNŞAAT

aPad Gayrimenkul olarak, mimari ve tasarım trendlerini yakından takip edi- yoruz. Teknolojinin ve çağın gerektirdiği yenilikleri, ev sahiplerimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde hesaplayarak tasarımlarımıza dahil ediyor; konforlu ve rahat bir yaşam sürmenizi sağlamayı amaçlıyoruz. Tasarımlarımızın doğanın içer- isinde bir insan yapısından çok, doğanın bir parçasıymış gibi uyumlu durması- na gösterdiğimiz özen; cesaret isteyen, radikal projelerimizin kapısını açıyor ve her zaman bir adım önde olmamızı sağlıyor.

ARAÇ KİRALAMA VE TRANSFER HİZMETİ

Ev sahiplerimizin ve misafirlerimizin Bodrum içi veya şehirlerarası ulaşımlarındaki konfor ihtiyaçlarını düşünerek ister havaalanına isterlerse diledikleri adrese en rahat ve konforlu şekilde ulaşmaları için şoförlü veya şöförsüz araç kiralama ve transfer hizmeti sunmaktayız. Son model orta ve lüks segmentte araçlarımız bulunmaktadır.

GAYRİMENKUL & PROJE YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Yatırımcılarımızın ve müşterilerimizin ilgili gayrimenkul ve arsalardaki; karlılık ve büyüme sürecindeki tüm aşamalarında yanındayız. Bölgesel gelişmelerin yanı sıra, arz talep denge analizi ve etkileyen unsurları belirleyerek proje veya gayrimenkul fiyat tahmini ve gelişim sürecini belirleyip en uygun yol haritasını sunuyoruz.

Telefon: 0252 385 5628
Mobile: 0533 204 4499
Email: ozer@apadturkey.com
Adres: Yalıkavak Mahallesi Atatürk Caddesi 95/A Bodrum Muğla Türkiye

aPad Gayrimenkul Projeler Haritası

aPad Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.