|   |   | 

Apple Mu Model İle Kendi Rekorunu Kıracak!

Analistlere göre Apple en yüksek satışını yapabilir. Tahminler genel olarak olumlu...

Apple Mu Model İle Kendi Rekorunu Kıracak!

iPhone gündemi meşgul etmeye ve karıştırmaya devam ediyor. Şu zamana kadar hakkında birçok sızıntı oldu ve iddialar ileri sürüldü. Ama söylenenler genel olarak aynı kapıya çıkıyor. İki adet iPhone modeli olacak. Biri 4.7 inç, diğeri ise 5.5 inç. Daha iyi işlemci, batarya ve oturmuş bir iOS kullanıcıları bekliyor gözüküyor.

Son yayınlanan bazı analist raporları iPhone'ların talebinin yüksek olacağını ve Apple'ın eksiklikleri kapatması halinde pazar payını arttıracağını öngörüyor. Yüksek talebin karşılanması sırasında Apple'ın tedarik sorunu yaşayabileceği yazılanlar arasında. Analistlere göre bu sene çıkacak olan 4.7 inç'lik iPhone asıl ana model değil. Ana model ise 5.5 inç'lik olan iPhone. İleri sürülenlere göre 5.5 inç'lik model az üretilecek ve pahalı olacak. Raporlarda bu sene yeni nesil iPhone satışlarının, geçen seneyi ikiye katlayacağını belirtiyor. Apple'ın rekor bir satış yapabileceği tahmin ediliyor.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer