|   |   | 

Apple Ve Ibm'den İşbirliği!

Silikon Vadisi’nde hatırı sayılır yerleri olan Apple ve IBM, iş sektörü için güçlerini birleştirdiğini açıkladı.

Apple Ve Ibm'den İşbirliği!

Apple ve IBM, kurumsal pazara yönelik bir ortaklık anlaşması imzaladı. Kurumsal pazar için sektöre 100'ün üzerinde uygulama geliştirilecek. IBM’in geliştirdiği MobileFirst uygulamalarını iOS platformuna taşıyacak olan bu anlaşma ile iPhone ve iPad deneyimi IBM’in kurumsal uygulamaları birleşmiş olacak.
 
Mobil cihazların kurumsal sektöre daha fazla katkı sağlaması için yapılan bu anlaşma iki firmanın da bulut altyapılarını birleştirip daha güçlü bir şekilde kullanıcıların karşısına çıkmayı sağlayacak. Apple’ın kullanıcılara yardım amaçlı sunduğu AppleCare hizmetini de birleşmeye uygun bir şekilde vereceği açıklandı.
 
Gelecek olan kurumsal uygulamalarla, daha verimli çalışma ve üretim imkanı sunacak olan bu anlaşma hakkında Apple’ın CEO’su Tim Cook, kurumsal alanda keşfedilmesi gereken yeni bir seviye olduğunu ve bu seviyeye yalnız çıkamayacaklarını belirtti. IBM’in CEO’su Ginni Rometty ise Apple ile çalışacakları için mutlu olduklarını söyledi. Milliyet

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer