|   |   |  Aquacity Denizli’nin Örnek Dairesini Görmeden Ev Sahibi Olmayın!

Aquacity Denizli’nin Örnek Dairesini Görmeden Ev Sahibi Olmayın!

Farklı yaşam seçenekleri ve hayata keyif katan sosyal donatılarıyla sadece Denizli’nin değil Ege Bölgesi’nin de en dikkat çeken projesi Aquacity Denizli, Sinpaş Yapı güvencesiyle hızla yükselmeye devam ediyor.

Aquacity Denizli’nin Örnek Dairesini Görmeden Ev Sahibi Olmayın!

Aquacity yaşamını yansıtan örnek daireleriyle büyük ilgi gören projede daire teslimleri Haziran 2017’de başlayacak. 1.500 TL’den başlayan taksitlerle 48 ay vade farkı ödemeden ev sahibi olma fırsatı sunan Aquacity’den ev sahibi olacaklar, Denizli’de benzeri görülmemiş sosyal donatılardan yararlanmanın yanı sıra evlerinin altındaki Aquamall alışveriş merkezi ile de yepyeni bir yaşam konseptiyle tanışacak.

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Sunduğu benzersiz sosyal olanaklar ve yaşam alanlarıyla da Denizli’yi yepyeni bir konut konseptiyle tanıştıracak olan Aquacity Denizli, güvenliği, birbirinden ünlü markaların yer alacağı alışveriş merkezi, hemen yanı başındaki Çam Korusu’nun huzurlu manzarası, yatırım ve yaşam değeriyle Denizlilere ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralayacak. Haziran 2017’de teslimleri başlayacak olan proje, Denizlililerden büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Örnek dairelere büyük ilgi

Aquacity Denizli’de konforlu bir yaşam için her detayın düşünüldüğü; modern ve samimi tarzda dekore edilen örnek daireler, evini kendi dekore etmek isteyenlere de ilham veriyor. Farklı konseptlerde hazırlanan örnek dairelere, konut alan ya da almak isteyen Denizlililerin ilgisi ise hayli büyük. Su ve yeşil temalı projenin 1+1 örnek dairesi “denizci” konseptiyle tasarlandı. Deniz yaşamına ilgi duyanların zevkine göre dekora edilen evde iç mekân malzemeleri seçilirken de konsepti destekleyen açık renkler ve doğal dokular tercih edildi. Aquacity Denizli konut projesinin 121m2 kullanım alanlı 3+1 örnek dairesinin konsepti içinse “doğa”dan ilham alındı. Bir ailenin tüm ihtiyaçlarına göre dekore edilen evde, iç mekân malzemeleri doğanın ton ve dokularını yansıtıyor.

Dünyanın en ünlü markaları AquaMall’la Denizli’ye geliyor

Aquacity Denizli’nin içinde yer alan ve 2016’nın ikinci çeyreğinde faaliyete geçecek olan alışveriş merkezi AquaMall, dünyaca ünlü moda ve yeme-içme markalarını ilk kez Denizlilerle buluşturacak. Proje sakinlerine evden çıkıp birbirinden ünlü markalarlara ulaşma konforunu sunacak olan AquaMall, herkesin ihtiyaçlarını karşılayabileceği ve sosyalleşebileceği alanlarıyla şehrin yeni cazibe merkezi haline gelecek. AquaMall üzerinde bulunan sosyal tesis profesyonel işletmesi ile Aquacity sakinlerine kaliteli bir sosyal yaşam imkanı sağlayacak. Bu alanda yüzme havuzları, fitnes center, yürüyüş parkurları, basketbol sahaları ve tenis kortları ile hizmet verilecek.

Aquacity Denizli, sunduğu sosyal olanaklarla göz kamaştırıyor

Projelerinde doğaya duyduğu saygıyla suya ve yeşile öncelik veren, oluşturduğu nitelikli yaşam alanlarında çevreyle uyumlu olmaya özen gösteren ve bulunduğu bölgeye değer katan Sinpaş, Aquacity ile de suyun birbirinden farklı hâllerini kullanarak Denizli’de daha önce bir benzeri görülmemiş bir yaşam sunuyor. Göl ve bahçe evleri, kumsal evleri, yalı evleri ve ikiz gökdelenleriyle su ve yeşilin iç içe geçtiği dört farklı yaşam seçeneği sunan Aquacity’de Denizlilileri plaj hayatı, açık hava sineması gibi eğlenceli aktivitelerle tanıştıracak. Projede yer alan geniş kapsamlı ve profesyonel fitness ve spor tesisi de Aquacity Denizli yaşamının önemli ayrıcalıklarından biri olarak öne çıkıyor.

Yanı başında bulunan oksijen deposu Çam Korusu, Maldivler bölgesinden getirilen özel kumdan yapılan plajı, su ve yeşilin iç içe geçtiği gölü, palmiyeler, tropik ve dört mevsim meyve toplanabilen ağaçları ile projeden ev sahibi olmak isteyenlere bambaşka bir yaşamın kapılarını aralayan Aquacity Denizli, çocuklar için de tam bir oyun cenneti olacak. Kumsalında çocukların oyun oynayabileceği su kaydırakları, küçük korsanlar ve su kâşifleri gibi temalı parkları bulunan Aquacity’de, ahşap oyun grupları da bulunuyor.

Denizli’nin Yeni Zirveleri

Tatil tadında yaşam sunan Aquacity Denizli’nin en prestijli etaplarından biri de AquaTowers. Denizli’nin en yüksek kuleleri olan AquaTowers, rezidans konforunda ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. AquaTowers, Denizli’nin yeni alışveriş ve yaşam merkezi AquaMall’un hemen üzerinde yükseliyor. Denizli’nin yeni ikonları olacak AquaTowers, her biri 30 katlı iki kuleden oluşuyor. 1+1 dairelerin çoğunlukta olduğu kuleler, hayatı zirvelerde yaşamak ve tüm şehrin manzarasına hâkim olmak isteyenlerin tercihi olacak.

Dört farklı yaşam seçeneği ile kendi Aquacity Denizli deneyiminizi yaşayacaksınız

Toplam 210 bin metrekarelik alan içerisinde yer alan Aquacity Denizli’de su ve yeşilin iç içe geçtiği 4 farklı yaşam seçeneği sunuyor. Aqua Beach’de kumsal evleriyle tanışacak olan Denizlililer, suya sıfır konumdaki Aqua Maisonile de yalı apartmanlarının konforunu yaşama olanağı bulacak. Aqua Homes&Gardens’da Denizlilere göl ve bahçe keyfi bir arada sunacak olan proje, Denizli için yeni bir ikon haline gelecek Aqua Towers residence kuleleriyle de tüm şehre tepeden bakma fırsatı sunacak. Denizlilileri plaj hayatı, açık hava sineması gibi eğlenceli aktivitelerle de tanıştıracak olan projede yer alan geniş kapsamlı ve profesyonel fitness ve spor tesisi de Aquacity Denizli yaşamının önemli ayrıcalıklarından biri olarak öne çıkıyor. Hemen yanı başında yer alan Çam Korusu ile evlere mis gibi çam kokusu da taşıyacak olan proje, Denizli’de ilk olacak sosyal yaşam olanakları, güvenliği, yatırım ve yaşam değeri ile öne çıkıyor.

Aquacity, şehrin gelişen batı aksının çehresini değiştiriyor

Şehrin otellerini, ticaret borsasını, fuar ve park alanlarını içine alan ve her geçen gün daha da gelişen batı aksında yer almasıyla da Denizlilere büyük avantaj sağlayacak Aquacity Denizli, İzmir anayolu üzerinde, merkeze yakın bir konumda bulunuyor. Aquacity ile beraber giderek değerlenen bölgede planlanan bazı projeler arasında üniversite, ticaret borsası ve büyük otel zincirleri gösteriliyor.

Satışlar Sinpaş güvencesiyle devam ediyor

Sinpaş’ın 42 yıllık güvencesiyle, konut satış fiyatının %70’i ve üzeri oranda yapılan peşin ödemelerde % 12 indirim ya da 48 aya kadar vade farksız ödeme imkânı sunan Aquacity Denizli’de 1.500 TL’den başlayan taksitlerle ev almak mümkün.

Emlak Haberleri

Sinpaş Aquacity Denizli Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Antwell, yılın en iyisi seçildi!
  Antwell, yılın en iyisi seçildi!

  Yurtiçinde ve yurtdışında birçok önemli projeye imza atan Ant Yapı’nın, yeni projesi Antwell, gayrimenkul sektörünün en iyilerinin seçildiği Sign of The City Awards 2019’da “En İyi Rezidans” ödülünün sahibi oldu.

 • Çalışanların sadece yüzde 35’i ofisinden memnun
  Çalışanların sadece yüzde 35’i ofisinden memnun

  EVA Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı ile Akademetre Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Zeytin’in, Gayrimenkulün Büyük Buluşması/RE360’ta ‘Gayrimenkulde Karşılanmamış Beklentiler’ başlıklı sunumlarında çarpıcı detaylar ortaya çıktı.

 • Dekorasyon nedir ve nasıl yapılır?
  Dekorasyon nedir ve nasıl yapılır?

  İnsanlar tarihleri boyunca her zaman bir şeyleri dekore etme yönünde çalışmışlardır. Bu his insanların içinde bulunan zevklerini, mekânlara tattırma arzusundan kaynaklanır.

 • Emlak işletmelerine ek süre!
  Emlak işletmelerine ek süre!

  Taşınmaz ticaretiyle iştigal eden emlak işletmelerinin faaliyetlerine devam edebilmeleri için almaları gereken yetki belgesi süresi 31 Ağustos 2020 tarihine kadar uzatıldı.

 • Akıllı evlerin yükselişi devam ediyor
  Akıllı evlerin yükselişi devam ediyor

  Teknoloji, evleri de daha akıllı hale getirdi. Dışarıdayken evimizi ısıtıp soğutabiliyoruz, zil çaldığında kapıda kim var diye görebiliyor hatta konuşabiliyoruz, elektriği ve prizleri kontrol ederek prizde unutulan ütü korkusuna son verebiliyoruz.

 • İnşaat son çeyrekte pozitif tarafa geçecek
  İnşaat son çeyrekte pozitif tarafa geçecek

  Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay merakla beklenen inşaat ve bununla bağlantılı imalat ve hizmet sektörlerindeki mevcut durum ile beklenen gelişmeleri ortaya koyan “Hazır Beton Endeksi” 2019 Kasım Ayı Raporu’nu açıkladı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.