|   |   | 

AquaCityDenizli’nin Satışa Açılan İlk Etabının % 50’si satıldı

Ege’nin en büyük temalı yaşam projesi AquaCity Denizli yoğun ilgi görüyor.Projenin satışa açılan ilk etabının % 50’si satıldı

AquaCityDenizli’nin Satışa Açılan İlk Etabının % 50’si satıldı

Sinpaş, Ege’nin en büyük temalı yaşam projesi ile şimdi de Denizli’de… Ege Bölgesi ve Denizli için birçok ilkleri barındıran AquaCity’de, su ve yeşille iç içe farklı konseptlere sahip 4 farklı yaşam alanı ve “street mall” konseptiyle geliştirilen geniş bir alışveriş merkezi yer alıyor. Tropikal bölgelerden gelen bembeyaz kumla oluşturulan kumsalı, göl ve bahçe keyfini birlikte yaşatan evleri ve Denizli’nin en yüksek ve prestijli residence kuleleri Aqua Towers ile Denizli’nin yeni yaşam projesi AquaCity, Denizlileri ilkler ile buluşturuyor. Denizli’de büyük beğeni toplayan projenin satışa açılan ilk etabının  % 50’si 45 gün içinde satıldı… 

Ayrıcalıklı bir ev yaşamıyla birlikte geniş sosyal yaşam olanakları geliştiren Sinpaş Yapı’nın AquaCity projesi, sadece Denizli’nin değil Ege Bölgesi’nin en büyük temalı yaşam projesi olarak yükseliyor.  

Denizlililere ayrıcalıklı bir ev yaşamıyla birlikte, farklı sosyal yaşam mekanları sunan ve Ege bölgesi için birçok yeniliğe imza atan AquaCity projesi’nde satışta açılan dairelerin yüzde 50'si kısa bir süre de satıldı. Zengin bir yaşam sunan AquaCity Denizlilerden yoğun ilgi görüyor. AquaCity projesi’nde yer alan, 1+1’den 4+1’e uzanan farklı büyüklükteki daire seçenekleri, uygun ödeme koşulları ve lansmana özel fiyat avantajları ile satışa sunuluyor. 

Sinpaş, Denizli’ye su yaşamını getiriyor 

Köklü tarihi ve hızla büyüyen ekonomisiyle birlikte zengin doğa ve su kaynaklarına sahip Denizli’de, tropikal bölgelerden gelen beyaz kum ile oluşturulan kumsalı ve suyun bambaşka halleriyle iç içe bir yaşamı yeniden yorumlayan Sinpaş AquaCity projesinde, toplam 210 bin metrekarelik proje alanı içerisinde 4 ayrı konseptte  yaşam seçenekleri yer alıyor. 

Tropikal bölgelerden gelen özel ve beyaz kumlarla oluşturulacak kumsal alanı AquaBeach’de yer alıyor. AquaBeach’de, çocuklar için suyla oyun oynayabilecekleri bir havuz, su kaydırağı ve tüm ailenin birlikte açıkhavada sinema keyfi yaşayabileceği Aqua Cine adlı bir Açıkhava sineması var. Ayrıca kumsal kenarında bungolovlar ve suya uzanan terasları ile Aqua Club yer alıyor. 

Uzun ve titizlikle yapılan çalışmalar sonucu Denizlililerin ihtiyaçları tespit edilerek geliştirilen AquaMansion’da, yalı yaşamı öne çıkıyor. Bu yaşam konseptinde, suya sıfır bir yaşamın ayrıcalığı az katlı yalı apartmanları konforuyla buluşuyor. 

AquaHomes&Gardens’da ise, göl ve bahçe keyfi bir arada yaşanıyor. Bir yakada göller, diğer yakada renk renk çiçek ve meyve bahçelerinin çevrelediği AquaHomes&Gardens’da, huzurlu ve dingin bir yaşam Denizlilileri bekliyor.

Projenin bir diğer yaşam konsepti olan AquaTowers’da Denizli’nin en yüksek ve en prestijli kuleleri yer alacak. Denizli için yeni bir ikon haline gelecek kuleleraltındaki Street Mall mağazaları ve spor tesisleri şehrin yeni zirvesi olarak yükselecek. 

Aileler ve çocuklar için sosyal olanaklar 

Konutların içindeki yaşamla birlikte çevredeki yaşamı da öne çıkaran projede, dileyen plaj voleybolunun keyfini ve heyecanını yaşarken, dileyenler Beach Cafe’nin iskelesinde ya da göl kenarında sakin bir köşede oturup günün yorgunluğunu atabilecek. Kıyı ve seyir terasları, bungalovlar, göl kenarlarında yürüyüş yolları, çardaklar, açıkhava sineması, dilediğiniz her vakit spor yapabileceğiniz AquaFitness Park, çim teraslarda hamak keyfi ve daha birçok sosyal olanak, AquaCity’deki hayatı renklendiriyor. 

Site içerisinde huzurlu, güvenli ve keyifli bir ortamda vakit geçirebilmesi, sorunsuz bir ortak yaşam sürdürebilmesi için ilk beş yılzSinpaş’ın profesyonel site yönetim anlayışıyla işletilecek olan Denizli AquaCity’de,  site sakinleri  daha sonra isterlerse yönetimi değiştirebilecekler. Tüm AquaCity sakinleri düşünülerek planlanan sosyal olanaklardan, fitness ve kapalı yüzme havuzu gibi alanlar üyelik sistemi ile kullanılırken, site aidatları dahilinde sadece profesyonel temizlik, çevre bakım ve güvenlik hizmetleri veriliyor olacak. Böylece site sakinleri büyük bir kompleks içinde yer alan bu hizmetlerden ekonomik koşullarda faydalanabilecekler. 

Denizlililerin yeni alışveriş ve yaşam merkeziAquaMall’da 

AquaCity’defarklı tipte konutlarının ve renkli sosyal yaşamının yanı sıra, ticari alanlarıyla da Denizli’nin yeni yaşam merkezi olmaya hazırlanıyor. 

Proje alanı içerisinde, Denizlilerin yeni buluşma ve alışveriş merkezi olacak AquaMall’un inşasına başlanmış durumda. Alışveriş Merkezi’nin yönetimi ve kiralama süreci için perakende sektörünün öncü kuruluşu Metro Properties ile anlaşma imzalandı. 

AquaMall mevcut Metro Grosmarket’in devamında, İzmir Otoyolu üzerinde yer alacak.  Burada çeşitli büyüklükte mağazalar, açık ve kapalı spor tesisleri ve Kent Meydanı ile sadece AquaCity sakinlerinin değil tüm Denizlilerin gözde buluşma merkezi olacak. 

80 aya varan ödeme seçeneği

Sinpaş Holding’in 40. yılına özel olarak sunduğu ödeme planı alternatifleri ile AquaCity projesinde sıfır peşinatla 40 ay ve şirket bünyesinde 80 aya varan vade farksız ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmak mümkün. 

Ayrıca sadece Aquacity Denizli projesine özel %5 peşinat ve kira öder gibi aylık taksitlerle daire sahibi olma fırsatı Denizlileri bekliyor!

Emlak Haberleri

Sinpaş Aquacity Denizli Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Turyap 32. Yılını Kutladı
  Turyap 32. Yılını Kutladı

  Gayrimenkul sektörünün en büyük emlak pazarlama ağı Turyap, 32. yılını Türkiye ve yurt dışından 350 temsilcinin katılımıyla Bodrum’da düzenlenen etkinlik ile kutladı.

 • ERA Türkiye, QNB Finansbank’ın Danışmanı Oldu
  ERA Türkiye, QNB Finansbank’ın Danışmanı Oldu

  Gayrimenkulde dünya devi olan ERA Türkiye, QNB Finansbank ile Xclusive Bankacılık & Private Banking üyelerini kapsayan bir anlaşma imzaladı. Anlaşmaya göre ERA Türkiye, QNB Finansbank’ın Xclusive Bankacılık & Private Banking üyelerine gayrimenkul yatırım danışmanlığı yapacak.

 • Cadde 54 Projesi, Sakarya’da Hayata Geçiyor
  Cadde 54 Projesi, Sakarya’da Hayata Geçiyor

  Sakarya’nın en değerli bölgesi Serdivan’da, YU Group Gayrimenkul Yatırım - Turkmall Gayrimenkul Yatırım’ın ortaklığı ve Serdivan Belediyesi’nin girişimiyle gerçekleştirilen Cadde 54 projesi, bölgenin ticaret merkezi olmasının yanı sıra hem sosyal hayatın ve öğrenci nüfusunun yeni merkezi olacak hem de mağazaları ve yaşam alanları ile tüm kente hizmet verecek.

 • Geleceğin Kentleri, Kentlerin Geleceği
  Geleceğin Kentleri, Kentlerin Geleceği

  Yeşil Rapido - Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı bu yıl üçüncü kez düzenleniyor. Konferans, Dünya Şehircilik Günü olarak kutlanan 8 Kasım'da "Geleceğin Kentleri, Kentlerin Geleceği" temasıyla yapılacak.

 • Emlak Komisyoncularının Sorumlulukları Neler?
  Emlak Komisyoncularının Sorumlulukları Neler?

  Gayrimenkul ya da emlak alım satım işlerinde ayrıca kiralanmasında satıcılar ve alıcılar arasındaki ilişkiyi kuran ve bu bağlantıyı yöneten kişiye emlak komisyoncusu adı veriliyor. Günümüzde oldukça popüler bir meslek olan emlak komisyonculuğunun sorumluluklarını biliyor musunuz?

 • Abonelik Sözleşmelerinde Taahhüt Şartları Nelerdir?
  Abonelik Sözleşmelerinde Taahhüt Şartları Nelerdir?

  Elektrik, doğalgaz, su gibi tüketicinin her türlü mal ve hizmeti sürekli veya düzenli aralıklarla edinmesini sağlayan sözleşmelerin belirli şartları yerine getirmesi gerekiyor. Sözleşmelerde sıklıkla karşımıza çıkan taahhütlü aboneliğe ilişkin esaslar da tüketicinin korunması açısından önem taşıyor.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer