|   |  Ar-Met inşaat Firması
Ar-Met inşaat

Ar-Met inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1974

  • Proje Sayısı : 1

Ar-Met inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ar-Met inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ar-Met inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ar-Met inşaat Hakkında


HAKKIMIZDA

TARİHÇE

Firmamız 1974 yılında Ahmet ÖZŞARİK tarafından kurulmuştur. Sanayi binaları (Fabrika ve Üretim Tesisleri) ticari binalar (AVM) , turizm binaları (Otel), kamu binaları (Okul, Hastane, Üniversite vb. kamu kurumları) ve üst yapı (Oto yol, sanat yapıları, tünel, viyadük vb.) gibi yapılarda yoğunlukta hizmet vermiştir.

2006 yılı itibari ile firmamız AR-MET inşaat olarak yeni bir ünvanla kurumsal bir yapılanmaya gitmiştir. Aynı tecrübeli kadrolarımıza yeni çalışma arkadaşları ve ortaklıklar ekleyerek, sektördeki hizmet ağını artırmayı hedeflemiştir. Son 3 yıl içinde konut üretimine yoğunluk veren firmamız, teknolojik yatırımları, profesyonel ekibi ile sektörde kendini kanıtlamıştır.

VİZYONUMUZ
Sektöründe öncü çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla,Türkiye’ de lider firmalar arasında yer almak, uluslararası pazarda söz sahibi olmak.

MİSYONUMUZ
Yenilikçiliğimizle, çözüm odaklı çalışmalarımızla, çevikliğimiz, ekip ve ekipman verimliliğimizle ürettiğimiz projelerimize, müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.

Tel: 0212 872 5551
Fax: 0212 872 5553
Email: info@ar-metinsaat.com.tr
Adres: Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulv. No: 3/A  D :16 Bey City İstanbul / Beylikdüzü

Ar-Met inşaat Projeler Haritası

Ar-Met inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.