|   |  Aramis Yapı Firması
Aramis Yapı

Aramis Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2009

  • Proje Sayısı : 4

Aramis Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Aramis Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aramis Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aramis Yapı Hakkında

 

Kurumsal
Tarihçe

 

 

İnşaat sektöründe, 2009 yılından bu yana geniş bir yelpazede hizmet veren Aramis Yapı, bu kısa sürede 20 yi aşkın konut ve işyeri projesini gerçekleştirmiştir. Kat karşılığı ve kendi mülkleri üzerine yaptığı yapılarda, uyguladığı yenilikçi tasarımları, ileri teknoloji, güçlü çözüm ortakları ile katma değeri yüksek projeler hayata geçirmiştir.

 

 
Aramis Yapı, 20 yıllık inşaat ve inşaat mühendisliği deneyimine sahip Kemal Gülmez ve ekonomist Emrah Karataş tarafından marka projeler üretmek amacı ile kurulmuştur. Firma kurucularının öncülüğünde yürütülen kurumsallaşma, müşteri memnuniyeti, doğruluk, güven ve yüksek kalite ilkelerini şirket kültürü haline getirmiştir. 
 
Aram isminin anlamından da anlaşılacağı gibi; dinlenme, sükun, rahat, huzur, istirahat, oturma, eğlenme, ikamet etme, bunların toplamı Aramis Yapının yaşam felsefesini oluşturmaktadır.

Misyonumuz
Gelecek 30 yılınızı planlıyoruz.

Vizyonumuz
Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmek. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları yaratmak. Yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak olan müşterilerimizin, olabildiğince en üst seviyede memnuniyetini sağlamak.

Tel: 0216 577 6671
Fax: 0216 577 6679
Email: info@aramisyapi.com.tr
Adres: Kayışdağı Mah. Kayışdağı Cad. Aramis İş Merkezi No:195 Kat:3 İstanbul / Ataşehir

Aramis Yapı Projeler Haritası

Aramis Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.