|   |  Arbaga Grup Firması
Arbaga Grup

Arbaga Grup

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Arbaga Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Arbaga Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Arbaga Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Arbaga Grup Hakkında

Hakkımızda

Hayat sürprizlerle doludur. Küçük sürprizler çoğu zaman mutlu eder insanı...

Günümüzde mutluluğun tanımı, hayatımıza dahil ettiğimiz güzelliklerle anılmaya başladı. Yüksek standartlardaki konforlu bir yaşantı bu tanımın büyük bir bölümünü oluştururken; bize düşen, hayata küçük sürprizlerle hoşluklar katmak, kısacası mutluluğu inşa etmek oldu. Bu güne kadar edindiğimiz tecrübe ve sürekliliğini koruduğumuz kalite, sahip olduğumuz değerlerimizle harmanlandığında, Barış İnşaat güvenin simgesi oldu. Bu güne kadar, bir çok konut, iş merkezi, sanayi tesisi projelerinde hızlı çözümler üreterek, müşterilerimizin mutluluğuna tanık olduk. 

Mutluluk; küçük bir tebessüm, bazen gözlerdeki ışıltıdır. Mutluluğunuz için, eşsiz güzellikteki elmasları şekillendirerek mücevherlerimize anlam kattık. Ariş Pırlanta ile başladığımız mücevher işinde, Türkiye’de ilk mücevher ithalatını gerçekleştiren marka olduk. Nice pırıltılı kalpler kazandık yıllarca, yaptığımız kişiye özel tasarımlarımızla… Gün geldi ailemizin yeni üyesi Zen Diamond’la ülke çapında 40`ı aşan mağaza ve 1000’I aşan corner`la pırlantada ülkenin tek adresi olduk. Yurtdışı bayilerimizde değerli misafirlerimizi, uluslarlarası ödüllü tasarımlarımızla büyüledik, heyecanlarına ortak olduk. Bu gün Türkiye’nin en büyük mücevher ihracatçısı olarak dünyaya ışıltımızı yayıyor, geleceğimizi aydınlatmaya devam ediyoruz. 

Konseptimiz mutluluk üzerine kuruldu. Mutlu yaşamlar, gülen çocuklar… Hep geleceğe bakarak ilerledik. Ruhumuz amatör, beynimiz profesyonelce işledi. Varoluşumuzdu başarımızın yansıması. Yıllarca insana yatırım yaptık. Artık işimizi, gücümüzü, ruhumuzu tek bedende birleştirip ARBAGA GRUP çatısı altında yolumuza devam ediyoruz.

Telefon: 0212 438 2900
Fax: 0212 438 3160
Email: info@barisinsaat.com.tr
Adres: Molla Fenari Mah. Şerefefendi sok. Ağaoğlu Çar. No:32/116 Fatih /İstanbul

Arbaga Grup Projeler Haritası

Arbaga Grup Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.