|   |  Arena Grup Firması
Arena Grup

Arena Grup

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 2

Arena Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Arena Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Arena Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Arena Grup Hakkında

Hakkımızda

2005 yılında Ankarada kurulan Arena Mimarlık, estetik ve işlevsellik ilkelerini göz önünde bulundurarak, farklı tasarımlar ve yaşanılabilir mekanlar yaratmayı hedeflemektedir. Bu hedefine doğru profesyonel, yaratıcı, dinamik ve teknik bir ekiple hızla ilerlemektedir. Arena Mimarlık her ölçekteki mimari projelerin tasarım ve sunumundan başlayan, mevcut bina ve mağazaların cephelerinin mimari tasarımına kadar varan, mimari tasarım ve proje uygulama hizmetlerini, gelişmiş tasarım teknikleri ve teknolojileri kullanarak uygulayan, teknik kontrollük, müşavirlik, kurumlara ihale dosyası (teknik şartname, yaklaşık maliyet,pursantaj, aşırı düşük sorgulama dosyaları ) hazırlama ve harita alanlarında da hizmet sunan bir firmadır. Arena Mimarlık 2005 yılından itibaren konut, villa, avm, iş merkezi, residence, toplu konut, alanlarında toplamda 1.500.000 m2 inşaat alanına sahip projelere imza atmıştır.

Arena Mimarlık bir çok kamu kuruluşuna projeler tasarlamış, aynı mimari projelerin uygulama çizimleri, teknik şartnameleri, pursantajları, yaklaşık maliyet dosyaları hazırlamış ve teslim etmiştir. Arena Mimarlık politika olarak; müşteri isteğini şirketimizin kalite prensipleri çerçevesinde değerlendirerek optimum çözümü bulup mükemmeliyetçi ve ekonomik bakış açısı ile değerlendirmeyi ve uygulamayı kendine misyon edinmiştir.

Tel: 0312 353 5418 - 19
Fax: 0312 353 5420
Email: info@arenagrup.com
Adres: Altınevler Mah. Turgut Özal Bulvarı No:172 Mamak / Ankara / TÜRKİYE

Arena Grup Projeler Haritası

Arena Grup Projeleri

Arena Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.