|   |  Arfen Firması
Arfen

Arfen

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Arfen, konut, ofis ve residence projeleri, Arfen hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Arfen ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Arfen Hakkında

Arfen Ltd 1999 yılında "çözüm üretir" sloganı ile çıktığı yolda 15 yılı aşkın süredir  yapı ve sanayi sektörünün ihtiyaçlarına yüksek kalite standartlarında çözüm üretmekte , sadece iç piyasada değil uluslararası pazarlarda da iş ortakları ile birlikte önemli başarılara imza atmaktadır. Bu başarının altında "kalitede süreklilik ve müşteri odaklı yaklaşım" ı ilke haline getiren ve bu çizgisinden taviz vermeyen şirket politikası yatmaktadır.
 
İstanbul Hadımköy  ve Çorlu Organizede  12,000 m2 kapalı alanda faaliyetlerine devam eden Arfen , üretimde ihtisaslaşmayı ilke edinmiş yönetim anlayışı ile plastik ve alüminyum endüstrisinde önemli üreticiler arasına girmiştir. Modern ve teknolojik üretim metodolojisini uygularken iş ve işçi güvenliğine ,insan sağlığına ve çevreye olan duyarlılığını her zaman korumaya özen göstermektedir.
 
Sürekli yeni yatırım ve geliştirmeler ile  yüksek kalite standartları ile üretilen Arfen dilatasyon profilleri, Arfen Köprü genleşme profilleri ve mesnetleri, Arfen  dekorasyon profilleri, Viny duvar ve köşe koruma sistemleri, Flymat paspas sistemleri , Hydroflex dilatasyon ve pah bantları ile yapı sektörünün ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 
 
Bununla birlikte, makine ve teçhizat donanımlarının yüksek oluşu sayesinde farklı sektörlerin  ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
 
Sadece yurt içinde değil 30 ülkede sayısız projelere imza atılmıştır. Arfen çatısı altında üretilen ürünler  uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılmaktadır
 
Arfen`in kalite anlayışında güvenlik görevlisinden en üst seviyedeki yöneticisine kadar herkes işini en iyi şekilde yapmaya çalışır. Kusursuzluk ve kalitede mükemmellik ile birlikte sağlanan müşteri memnuniyeti en önemli hedefimizdir. Bu  hedefimize ulaşmak için çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi iş ortağımız olarak görür ve kendilerine teşekkür ederiz. 

Tel: 0212 485 1615
Fax: 0212 485 1677
Email: info@arfen.com
Adres: Atatürk Sanayi Bölgesi. Ömerli Mahallesi. Hakkı İleri Caddesi. Gülce Sokak No:22 İstanbul / Arnavutköy

Arfen Projeler Haritası

Arfen Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.