|   |  ARG Group Firması
ARG Group

ARG Group

  • Kuruluş Tarihi : 2015

  • Proje Sayısı : 1

ARG Group, konut, ofis ve residence projeleri, ARG Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ARG Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

ARG Group Hakkında

Kurumsal Bilgiler

Biz yapıların fiziksel özelliklerinin ötesinde dinamikler barındırdığına inanıyoruz.

Bu dinamikler; insan hayal gücünün şekillendirdiği, yaşama anlam katan tasarımlarımızın

temellerini oluşturmaktadır.

Biz hayata yeni bir vizyon getirmek ve en yenilikçi tekniklerle inşaa ettiğimiz projelerimizde; genel ve detay tüm unsurlarında kaliteyi ön planda tutmak için elimizden geleni yapmaktayız.

ARG Group, kendi sektörlerinde başarılı çalışmalar yürütmekte olan 3 şirketin birlikteliğinden 2015 yılında Antalya merkezli olarak doğmuştur. Kendi tecrübe ve vizyonlarını yansıttıkları ARG, yeni bir oluşum olmasına rağmen arka planında uzun yıllara dayanan birikim ve  üstün hizmet anlayışını barındırmaktadır.

Mimari ve mühendislik hizmetlerini, dünya standartlarında oluşturduğu projelerinde geliştirmeye devam eden ARG Group konusunda uzman yapım, yönetim ve satış kadrosuyla sektöre yön verecek vizyondadır. Etkili ve saygın iş anlayışıyla bir çok projeye imza atacak olan ARG, potansiyel müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi analiz ederek buna yönelik yaşam alanları oluşturmayı temel prensiplerinden biri olarak hedeflemiştir.

Sizleri de ARG Group dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz.

Gelin birlikte geleceği inşaa edelim...

Saygılarımızla...

Hizmetler

ARG Group, basit ama güçlü ilkeleri takip eden hizmet anlayışımızla, hizmetlerimizi şekillendirip geliştirmekteyiz.

Bunlar; projelerimizde işçiliğimizin birinci sınıf olabilmesi için; çalışanlarımızın becerilerini geliştirmeleri konusunda onları desteklemek, verimlilik, müşterilerimizin zaman ve bütçelerini en iyi şekilde değerlendirebilmek için akılcı çözümler sunmaktır.

Yapılarımızın oluşumundaki teknoloji ve uzmanlıkların en iyisini içerdiğinden emin olabilmek için, rekabet ve maliyet dengelerini etkin biçimde hizmetlerimize yansıtmaktayız. Projelerimiz bu hizmet anlayışının bir sonucudur.

Taahhüt projeleri

Uygun arsa ve araziler üzerine ürettiğimiz veya üretilen projeleri yapmak, yaptırmak, yönetmek ve satışını gerçekleştirmektir. Mimari projelendirme ve inşaa aşamalarında çalışmalar devam ederken satış konusunda deneyimli ekibimizin pazarlama faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Satış

Projelerimizin tanıtım çalışmaları, satış hizmeti ve satış sonrası hizmetler vermekteyiz. Proje tanıtımları konusunda gerek basılı gerek dijital araçlarla detaylı tanıtımlar aracılığı ile potansiyel müşterilerimizi keşfederiz. Satış konusunda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredilendirme seçeneklerini müşterilerimizle paylaşır, onlara gereken seçenekleri sunarız. Başarılı bir satış anlaşması doğrultusunda satış sonrası hizmetlerimizde abonelik, tapu, yabancılara olan satış ve sonrası hizmetleri gibi bir çok konuda gerekli çalışmaları yapmaktayız.

Telefon: 0242 318 0007
Fax: 0242 318 0007
Email: info@arggroupcompany.com
Adres: Fener Mh.1995 Sk. Astur Sit. A Blok No: 5A / 1 Muratpaşa - ANTALYA

ARG Group Projeler Haritası

ARG Group Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.