|   |  Arıcan İnşaat Firması
Arıcan İnşaat

Arıcan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 3

Arıcan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Arıcan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Arıcan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Arıcan İnşaat Hakkında

İki  Kardeş  Haydar Arıcan ve Ahmet Arıcan  birlikteliği ile  temelleri atılan Arıcan Group; Ticari hayatındaki ilk adımını 1981 yılında küçük bir kuyumcu atölyesinde atmıştır. Yıllar  içerisinde Kuyumculuk alanında büyümüş şubeleşmeye başlamış ve şube sayılarını arttırmıştır. Otuz yılı aşkın bir süre bu  sektörde faaliyet göstermiş, Mersin’ in en güvenilir firmalarından biri olmuştur.

Gelişimini, girişimciliğini, hizmet kalitesini bu alanda kanıtlayan Arıcan Group, 2000 Ii yılların başında iş yaşamındaki tecrübelerini ve markasının güvenilirliğini farklı sektörlere taşımaya karar vermiştir.

İkinci kuşak aile fertlerinden İnşaat Mühendisi  Onur Arıcan’ın  eğitim hayatını tamamladıktan sonra aile şirketine  katılmasıyla  birlikte, MERSİN ARICAN İNŞAAT şirketini kurmuş, inşaat ve yapı sektöründe  faaliyet göstermeye başlamıştır. Kentimizin en önemli noktalarında projeler yapan Arıcan inşaat, kent estetiği açısından önemli bir çok yapıya  imza atmıştır ve yatırımcılarına  her zaman kazandırmış , ve  kazandırmaya devam etmektedir.

Kentsel dönüşüm konusuna çok önem veren Arıcan İnşaat , İnsanların riskli yapılardan kurtulması, daha rahat, konforlu, yaşam standartları yüksek konutlarda yaşamalarını sağlamak amacıyla çalışmalar yapmaktadır. Dönüşümü  Kent estetiği açısından ve İnsanlarımızın depreme dayanıklı, sosyal alanları olan  konutlara kavuşması açısından sosyal bir sorumluluk olarak görmektedir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen Arıcan Group kısa  sürede  farkını hissettirerek bu alanda da büyümüş, isim yapmış ve yaptığı projelerle İnşaat sektörünün saygın ve güvenilir firmaları arasında yerini  almıştır.

Yine  İkinci  kuşak aile  fertlerinden İnci Arıcan’ın  finans ve ekonomi  dalında, Burak Arıcan’ın mimarlık dalında  eğitimini tamamlayarak süreç içerisinde şirket bünyesinde çalışmaya başlamış ve şirketin büyümesine katkı sağlamışlardır. Buda ailenin eğitime ve genç kuşağa önem vererek çok doğru bir iş yaptığını kanıtlamıştır.

Arıcan Group 2013 yılı başında, Türkiye’nin en önemli PVC markalarından Fıratpen’ in üretici bayiliğini alarak, ARC Yapı PVC Alüminyum ve Dış Cephe Sistemleri şirketini kurmuş, Sektörün en büyük ve en modern tesislerinden birini Mersin’e kazandırmıştır. TSE, CE standartlarındaki malzemesi ,üretim montaj kalitesi, teslim sonrası servis hizmeti ve yeniliklere önem veren yapısı  ile yurt içinde ve yurt  dışında yaptığı  İşlerle, kısa sürede bu branşta Mersin’ in en önde gelen firması haline gelmiş, inşaat sektörünün önemli  firmalarının  tercih sebebi olmuştur.

Arıcan Group 2015 yılında ARCN GIDA şirketini  kurarak gıda sektörüne adım atmış, Simit Sarayı gibi dünya çapında bir firmanın şubesini açarak Mersin’ in önemli bir noktasında faaliyete geçirmiş , istihdam yaratmaya devam etmiştir.

Birinci amacı katmadeğer ve istihtam yaratarak ülkesine ve ülke ekonomisine katkı sağlamak olan Arıcan Group şirket başarısını kurumsal yapısına, ikinci kuşak aile fertlerinin en iyi şekilde eğitimlerini aldırarak güçlü aile bağları ile şirketlerine sahip çıkmalarına ,tecrübeli uzman kadrosuna ve yenilikçiliğine borçludur.

Her zaman çok çalışarak gelişen teknolojiye ayak uydurarak, sürekli kendisini yenileyerek, kalifiye uzman kadrosuyla , kırılgan ülke ekonomisine rağmen sağlam adımlarla büyümesine devam etmiştir.

Bundan sonrada yatırımlarına, istihdam yaratmaya ,yatırımcılarına kazandırmaya devam edecektir.

Arıcan İnşaat Projeler Haritası

Arıcan İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.