|   |  Arifoğlu İnşaat Firması
Arifoğlu İnşaat

Arifoğlu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Arifoğlu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Arifoğlu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Arifoğlu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Arifoğlu İnşaat Hakkında

ARİFOĞLU İNŞAAT
 
İnşaat sektörünün tüm süreçlerinde kazanılan yaklaşık 40 yıllık deneyimle birçok projede yüklenici ve alt yüklenici hizmetleri veren grubumuz 1996 yılında Arifoğulları Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt ve San. TİC. LTD. ŞTİ. ünvanıyla şirketleşmiştir. Bu tarihten itibaren İnşaat sektöründe toptan ve perakende inşaat malzemeleri pazarlayıcısı olarak Nalburiye faaliyetlerini sürdüren Arifoğlu aynı zamanda sektörün önde gelen yapı firmalarının da uygulamacı bayisi olarak İnce İşler Taşeronluk hizmetlerini sürdürmüştür. 
 
Arifoğlu, Toplu Konut, Alışveriş Merkezi, Sağlık Kompleksi ve Sanayi Kuruluşu gibi değişik konsept projelerde, Üst Yapı Mimari İşlerde yüklenici ya da alt yüklenici firma olarak çözüm ortağı olmuş, görev aldığı tüm projeleri başarıyla sonlandırarak teslim etmiştir. 
 
2009 yılından itibaren pazarlama ve uygulama hizmetlerini ayırma kararı alan grubumuz, taşeronluk ve tahhüt hizmetlerini yürütmek amacıyla ARİFOĞLU GRUP YAPI ANONİM ŞİRKETİNİ kurmuştur.
 
2010 Yılı itibariyle ARİFOĞLU KONUT markasıyla gayrimenkul geliştirme faaliyetlerine başlayan ARİFOĞLU, bu tarihden itibaren BEYKENT EVLERİ 1 Konut projesini geliştirmiş  kısa sürede tamamlayarak oturuma açmıştır.
 
2011 Yılı itibariyle Dünya'nın önde gelen İskele ve Kalıp firmalarından Hollanda merkezli SCAFOM RUX grubunun Türkiye distribütörü olmuş veTürkiye pazarında Güvenli Alman İskele Sistemleri satış ve Kiralama hizmetlerini  yürütegelmiştir.
 
2012 yılı son çeyreginde ARİFOĞLU RESİDENCE Beykent Evleri 2 projesi hayata geçirilmiş olup 2014 ilk çeyreğinde oturum başlayacak şekilde çalışmaları yürütülmektedir. 
 
İş hayatına aile firması olarak başlayan ARİFOĞLU, kurucular, 2.Nesil profesyoneller ve sektörde alanında uzman takım arkadaşlarını da bünyesinde barındıran orta ölçekli bir inşaat firması olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.
 
Misyon & Vizyon
 
İnşaat sektöründe yıllardır " yapıda çözüm ortağınız" misyonuyla  hizmet veren ARİFOĞLU,  Konut Sektöründe müşteri memnuniyetinin sağlandığı  "Keyifle Yaşanabilir Marka Konutlar" geliştirmeyi amaç edinmiştir.
 
Grup Firmaları
 
ARİFOĞLU GRUP YAPI AŞ 
 
İnşaat sektöründe yüklenici ve alt yüklenici olarak hizmet veren ARİFOĞLU aynı zamanda ARİFOĞLU KONUT markasıyla gayrimenkul geliştirmektedir.
 
ARİFOĞLU SCAFOM RUX İSKELE SİSTEMLERİ SAN TİC AŞ
 
Dünyanın önde gelen iskele üretici firmalarından Hollanda merkezli SCAFOM HOLDİNG BV firmasıyla ortak kurulan ASR  Türkiye , Orta Asya ve Orta Doğu pazarında Güvenli Alman İskele Sistemleri satış ve kiralama faaliyetleri yürütmektedir.
 
ARİFOĞULLARI YAPI MALZEMELERİ SAN TİC LTD ŞTİ 
 
Kaba ve ince inşaat malzemeleri toptan ve perakende satışı yürütmekte olan şirketimiz, Dyo, Polisan, Entegre, AKG ve Pilsa gibi sektörün önde gelen yapı malzemeleri firmalarının da bayisi olarak hizmet vermektedir.

Tel: 0212 855 0740
Fax: 0212 855 0687
Email: info@arifoglukonut.com
Adres: Pınartepe Mah. Avrupa Cad. No 91 İstanbul / Büyükçekmece

Arifoğlu İnşaat Projeler Haritası

Arifoğlu İnşaat Projeleri

Arifoğlu İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.