|   |   |  Arıkan Yapı Londra’dan dört ödülle döndü

Arıkan Yapı Londra’dan dört ödülle döndü

Büyükçekmece Göl Vadisi’nde hayata geçirdiği Toskana Orizzonte projesi ile tek katlı villa yaşamının temsilcisi Arıkan Yapı Avrupa’nın en önemli gayrimenkul ödüllerinden European Property Awards’tan dört ödülle döndü.

Arıkan Yapı Londra’dan dört ödülle döndü

Londra'da European Property Awards adıyla bu yıl 22.si düzenlenen ve Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen  yarışmada, Arıkan Yapı iki farklı kategoriden toplamda dört ödülün sahibi oldu. Tamamı tek katlı tam müstakil 187 villadan oluşan Toskana Orizzonte projesi Gayrimenkul Geliştirme kategorisinden üç farklı ödülün sahibi olurken Emirgan Villa projesi ise İç Tasarım kategorisinden ödülün sahibi oldu.

Yatay mimari kazandı

Dünyanın önde gelen inşaat ve gayrimenkul firmalarının yer aldığı bu önemli platformdan ödülle dönmenin gururunu yaşadıklarını ifade eden Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Habip Arıkan, “Toskana Orizzonte projemizin en önemli özelliği tek katlı villalardan meydana gelmesi. İnsan fizyolojisine en uygun yaşam modeli yatay yaşamdır. Biz Toskana Orizzonte projemizde gerçek müstakil yaşam modelini kurgulamış bulunuyoruz. Alışılagelmiş çok katlı ve bitişik nizam mekanlar yerine, tek katlı, tam müstakil ve optimum büyüklüklere sahip içinde merdiven olmayan bir hayat tasarladık. 2013 yılında Park Village projemizde olduğu gibi bu ödülleri de projelerimize güvenerek bize yaşam yatırımı yapan aileler adına alıyoruz” dedi.

Avrupa’dan sonra sıra Dünya Gayrimenkul Ödülleri’nde

Arıkan Yapı Avrupa kıtası için düzenlenen yarışmanın ikinci aşaması olan Dünya Gayrimenkul Ödülleri için, kendi kategorilerinde Afrika, Amerika, Arap ve Asya Pasifik’teki ödüllü projelerle yarışacak.

Şirket Haberleri

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da
  Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

  Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk önerisinde bulunuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen rengi ‘beyaz’ birbirinden farklı tonlarıyla Filli Boya renk kartelalarında yer alıyor.

 • Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı
  Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı

  Tekfen Holding, iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla iş dünyasının işleyişini değiştirmeyi hedefleyen CDP (Carbon Disclosure Project) İklim Değişikliği ve Su Güvenliği Programlarında ayrı ayrı “A (-)” bandında derecelendirilerek “Türkiye İklim ve Su Liderleri” ödülünü aldı.

 • Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi
  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

  Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

 • Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor
  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

  Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.