|   |  Arıkanlı inşaat Firması
Arıkanlı inşaat

Arıkanlı inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1972

  • Proje Sayısı : 1

Arıkanlı inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Arıkanlı inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Arıkanlı inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Arıkanlı inşaat Hakkında

Arıkanlı İnşaat
İnşaat sektörünün hızla yükselen markalarından biri olan Arıkanlı İnşaat, müşteri memnuniyetine dayalı kaliteli ve çevre dostu inşaat projelerini gerçekleştiriyor.
 
Arıkanlı İnşaat, yeni teknolojileri kullanarak başta konut projeleri olmak üzere, endüstriyel tesis ve kapalı depolama alanı projeleri, turistik tesis, eğitim ve sağlık tesisi projeleri, iş merkezi vb. projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.
 
Arıkanlı İnşaat, Eskişehir’de 680 konuttan oluşan ‘‘Eskişehir Yenişehir Konakları’’ projesini yürütmektedir. Toplam 245.000 m² arsa üzerinde 80 m²’den 478 m²’ye kadar değişen projede; daire, dubleks daire, ikiz villa ve bağımsız villa gibi alternatiflerin yer aldığı toplam 90.000 m² kapalı alana sahip inşaat yapmaktadır. Birinci etap (222 adet bağımsız bölüm) teslim edilmiştir. İkinci etabın inşaatı ise (146 adet bağımsız bölüm) Temmuz 2013’de teslim edilmiştir. Üçüncü etap projesi ise Temmuz ayında başlamıştır.
 
Yenişehir Konakları, ikamet alanlarının yanında; havuz, mini golf sahası, voleybol, basketbol sahaları, çocuk oyun parkları, alışveriş merkezi, restoran gibi tesisler 27.000 m²’lik alan üzerinde faaliyete geçmiştir.
 
Yenişehir Konakları yaşam merkezinde; yürüyüş alanları, bisiklet yolları, parklar ve piknik alanları için 44.500 m² alan sakinlerinin hizmetindedir.
 
Vizyonumuz
Gelişen pazara ve ekonomik duruma uyumlu, üstün hizmet kalitesi anlayışına sahip, çevreye saygılı, lider konumda, müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutan ulusal ve uluslararası projeler hayata geçirmek.

Misyonumuz
İnşaat-konut sektöründeki her türlü inşaat taahhüdünü yapan ve konut projesi yatırımları, turizm, eğitim, sağlık tesisleri aracılığıyla ticari tesislere ait projeleri gerçekleştiren Arıkanlı İnşaat, deneyimli ve yaratıcı ekibiyle, modern mimari çizgileri, benzersiz kalite, konfor ve güvenlik anlayışıyla hayali kurulan ideal yaşamı müşterilerine en iyi şekilde sunmayı hedeflemektedir. 
 
İnşaat sektöründe ve konut üretim alanında projeler üretmek. 
Konut sektöründe kalitesi ve bilinirliği ile ön plana çıkan ve tercih edilen bir şirket olmak, marka haline gelebilmek. 
Projeleri belirlenmiş kalite prensiplerine uygun bir şekilde gerçekleştirmek. 
Büyük sermaye ve özvarlıklar yerine küçük ancak dinamik hareket kabiliyetine sahip bir yapıda hareket etmek. 
Gelişen pazar trendlerine uyumlu hareket etmek. 
 
Tüm bunları hayata geçirirken dinamik ve vizyon sahibi bir ekiple çalışarak Arıkanlı Holding Grubu’nun yer alacak olduğu inşaat sektöründeki yerini ve imajını güçlendirmek.

Arıkanlı Holding
Sn. Dr. İbrahim Arıkan önderliğinde 1972 yılında MEF Dershaneleriyle temelleri atılan Arıkanlı Holding, bugün 9 farklı sektörde 29 şirketi kapsayan yatırımlar zincirinin odağında bulunmaktadır. Türkiye’de yarattığı ilklerle tanınan Arıkanlı Holding, kırk yılı aşkın süredir ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Eğitim, taşımacılık, sigortacılık, inşaat-mermercilik, enerji, medya-yayıncılık, turizm-sağlık, organik tarım ve şarapçılık gibi farklı alanlarda uzmanlaşan Arıkanlı Holding, 1 milyar Amerikan Dolar cirosu ve 17.500'den fazla çalışanı ile Türkiye’nin en saygın ve istihdam gücü yüksek kurumlarından biri olmayı başarmıştır.
 
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasına adını yazdırmayı başaran Arıkanlı Holding, MEF Eğitim Kurumları ve Yurtiçi Kargo gibi markalaşmış şirketleri ile yurtiçi ve yurtdışında pek çok ilke imza atmıştır.
 
Yeniliklere açık bir model olarak kurulan MEF Okulları; Anaokulu, İlköğretim Okulu, Lise ve yabancı uyruklu ailelerin çocuklarına hizmet veren Uluslararası Okulları ile Türkiye'de kaliteli eğitimin önemli halkalarını oluşturmaktadır.
 
Arıkanlı Holding taşıma grubu bünyesinde yer alan ve 1982 yılında Türkiye’nin ilk kargo şirketi olarak kurulan Yurtiçi Kargo ise bugün taşımacılık sektöründe Dünya çapında bir marka olmuştur. Tam kapsamlı yurtdışı taşıma hizmetine de başlayarak, dünyanın her yerine gönderi yapan ilk Türk kargo şirketi olan firmanın bugün 14.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Arıkanlı Holding, uluslararası piyasalardaki rekabet etme hedefine, merkezinde yer aldığı güçlü yapıya önderlik ederek ilerlemektedir.
 
Vizyon
Arıkanlı Holding ve bağlı şirketler; Türkiye'de ve Türkiye dışında kuracağı şirketler veya oluşturacağı ortaklıklar yolu ile faaliyet alanını genişletmek, bu yolla daha çok insana iş imkânı sağlamak, kaliteli mal ve hizmet üretmek amacındadır. Arıkanlı Holding ve Holding'e bağlı şirketlerin faaliyet alanlarında 'Örnek' ve 'Önder' kurumlar olmaları esas alınır.
 
Arıkanlı Holding Kilometre Taşları
1972 MEF Dershaneleri 
1982 Yurtiçi Kargo
1990 Enmersan 
1996 Arıkanlı Holding A.Ş. 
1996 MEF Ulusal Okulları (K-12) 
1996 EBAV (Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Vakfı) 
1997 Günarı Mermer 
1998 MEF Uluslararası Okulları - İstanbul (K-12) 
1998 Arıtur 
2003 Yurtiçi Lojistik 
2003 Yurtiçi Kargo-Geopost Ortaklığı 
2003 MEF Spor Kulübü 
2004 MEF Uluslararası Okulları - İzmir (K-12) 
2005 1000 Volt Post Prodüksiyon 
2005 Atom Elektrik 
2006 Arıkanlı İnşaat 
2006 ArıEn Elektrik Üretim
2006 Yurtiçi Kurye 
2006 İris Şarapçılık
2007 Arıkanlı Zirai İşletmeleri 
2008 İbrahim Arıkan Eğitim ve Bilimsel Araştırmaları Destekleme Vakfı 
2008 Arıkanlı Sigorta
2010 Arıkanlı Petrol (Arı-Pet)
2010 Arıkanlı Organik
2012 MEF Üniversitesi
2013 Arıkanlı Teknoloji ve Çağrı Merkezi A.Ş.

Tel: 0212 365 2424 
Fax: 0212 365 2487
Email: info@arikanliinsaat.com
Adres: Giz 2000 Plaza. Eski Büyükdere Caddesi. No:7 Kat:2 34398 Maslak İstanbul / Şişli

Arıkanlı inşaat Projeler Haritası

Arıkanlı inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.