|   |  Aris Yapı Firması
Aris Yapı

Aris Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Aris Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Aris Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aris Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aris Yapı Hakkında

Aris Yapı, yılların verdiği tecrübe ile modern inşaat teknikleri kullanarak, mimari açıdan estetik, sağlam ve güvenli, iddialı daireler, rezidanslar ve iş merkezleri sunmaya devam etmektedir. Her geçen gün ticari, sosyal ve kültürel yönden gelişen İstanbul’da ve Türkiye'de bir çok büyük toplu konut projelerinde başarılı bir şekilde yeni almıştır.

Konut projelerinin yanında iş yeri ve iş merkezi işlerinde yoğunlaşan şirketimiz, kendisine gelen projeleri zamanın teknolojileriyle beraber mimari , statik , mekanik, elektrik, ekonomi gibi inşaatı oluşturan bir çok unsuru optimize ederek, projelerini benzer projelerden daha farklı ve güzel kılarak hayata geçirmiştir.

Aris Yapı olarak yaptığımız dairelerde, rezidanslarda, iş merkezlerinde öncelikli prensibimiz insan hayatının önemidir. Dayanıklı binalar yapmanın yanında insanların satın aldıklarında aileleri ile gönül rahatlığı içinde yaşayabilecekleri: sosyal alanları, çeşitli bitkilerden oluşan bahçeleri, spor alanları olan mekanlar oluşturmaya çalışıyoruz.

Tel: 444 23 20
Fax: 
Email: info@arisparkresidence.com
Adres: Barış Mah. Eğitim Vadisi BulvarıNo:4 İstanbul / Beylikdüzü

Aris Yapı Projeler Haritası

Aris Yapı Projeleri

Aris Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.