|   |  Ariva İnşaat Firması
Ariva İnşaat

Ariva İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2012

  • Proje Sayısı : 1

Ariva İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ariva İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ariva İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ariva İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

 

2012 yılında kurulan Ariva İnşaat kuruluşunu takip eden 2 yıl boyunca Bodrum Yarımadasında bir çok kurum ve bireye anahtar teslim, tadilat & renovasyon ve tam teşekküllü yapı hizmetleri alanlarında hizmet vermiş, 2014 yılında başladığı ‘’Arivayaka’’ projesini 2015 yılı Mayıs Ayında tamamlamıştır.

 

Standardın üzerinde bir kalite ilkesi ile yola çıkan Ariva İnşaat, orta gelir sınıfına hitap eden Arivayaka projesindeki yüksek inşaat kalitesi ve butik mimari tasarımı ile bölgede adından sıkça bahsettirmenin haklı gururu içerisindedir.

 

2015 Aralık ayında start verilen Arivayaka 2 porjesi ise lüks anlayışını en üst seviye taşıyan her biri özel havuzlu müstakil taş villardan oluşmakta oluşup, 2017 Haziran ayında tamamlanması hedeflenmektedir. Projeler hakkında detaylı bilgi web sitesinden edinilebilir. Bodrum bölgesindeki inşaat faaliyetlerine hızla devam eden firmamız, önümüzdeki yıllarda Ariva İnşaat markası ile başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bir çok bölgesinde yeni inşaat projelerini hayata geçirmeyi planlamaktadır.

Tel: 444 8 480

Fax: 0252 316 9616

Email: info@arivainsaat.com

Adres: Yokuşbaşı Mah. Emin Anter Blv. 97/1 Muğla / Bodrum

Ariva İnşaat Projeler Haritası

Ariva İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.