|   |  Arizon Yapı Firması
Arizon Yapı

Arizon Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Arizon Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Arizon Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Arizon Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Arizon Yapı Hakkında

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Arizon Yapı İstanbul çapında uzun inşaat, yatırım danışmanlığı, gayrimenkul ortaklığı gibi çeşitli sektörlerde hizmet vermektedir ve ticaret ve mimari sektörlerinde tecrübeli ve dinamik bir ekip tarafından kurulmuştur.

Şirketimiz güçlü finans yapısı ve benimsediği prensipler çerçevesinde, hitap ettiği müşterilerini bir finans kaynağı olarak görmeden, kendi mali kaynakları ile projelerini tamamlayarak, bitmiş ve oturuma hazır konutlarını satmakta, kullanım alanında ihtiyaç olmayan fahiş harcama maliyetlerinden kaçınarak, ortaya çıkan yaşam alanlarını ekonomik koşullarla alıcılarına ulaştırmaktadır.

Misyonumuz
Her şeyin en iyisine layık olan insanımıza hak ettiği değeri vermek ve  Her gelir grubuna hitap eden yaşam alanları inşa etmek, her aileyi yuva sahibi yapmaktır.

Bizler inşa ettiğimiz her konutu; sanki içerisinde kendimiz veya bir yakınımız yaşayacakmışçasına titizlik ve özenle hazırlıyoruz.

Son 10 yıl içerisinde hayata geçirdiğimiz projelerimizin büyük çoğunluğu, kendi sahip olduğumuz ve projelerimize uygun olarak satın aldığımız arazilerin üzerine kendi binalarımızı yaparak, ekonomik değer oluşturmak üzerine olmuştur.

Vizyonumuz
Misyonumuz doğrultusunda, başına geçtiğimiz her projede, kendimizi müstakbel müşterilerimizin yerine koyup, gerçek ihtiyaçlara uygun planlamalar yapmak, her bütçenin ulaşabileceği en üstün niteliklere sahip konutlar üretmek, mutlak ihtiyaçlara uygun yenilikleri projelerimize dâhil edip, müşterilerimizi mutlu etmektir.

Değerlerimiz

İnsan Odaklı Olmak
Dürüstlük ve Güven
Teknoloji
Ekip Çalışması
Çok Çalışmak

Kısaca Arizon Yapı
Şirketimiz faaliyetine başladığı ilk günden bu yana; müşterilerine en nitelikli yaşam alanlarını, en uygun koşullarla sunmayı amaçlayan, çağın gelişmelerine ayak uyduran, sektörün yenilik ve güncel gelişmelerini takip eden dinamik bir yapıya sahiptir.

İnşaat sektörünün hızla kabuk değiştirdiği son 10 yılda, bizler de bu değişime ayak uydurarak, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak projeler geliştirmeye özen gösterdik.

Telefon: 0212 596 9999
Gsm: 0505 004 2793
Email: info@arizonyapi.com
Adres: Güzelyurt Mahallesi, Ufuk Cd. No:16, 34515 Esenyurt/İstanbul

Arizon Yapı Projeler Haritası

Arizon Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.