|   |  Arkat Yapı Firması
Arkat Yapı

Arkat Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 3

Arkat Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Arkat Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Arkat Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Arkat Yapı Hakkında

Kurumsal

Hakkımızda

Arkat Yapı 2007 yılında Metin Şen ve Musa Şen tarafından yapı sektöründe hizmet vermek için kuruldu. Bu tarihten günümüze kadarki süreçte mimari tasarım, projelendirme, inşaat, taahhüt, iç dekorasyon ve mobilya imalatı alanlarında Türkiye’nin farklı şehirlerinde ve yurtdışında farklı sektörlerden müşterilerine hizmet vermektedir.

Yönetim Kurulu

Metin ŞEN:
1981 BURSA doğumlu.
1999 Bursa Anadolu Lisesi mezunu.
2003 Balıkesir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu.
Mimarlık kariyerine 2004 yılına kadar Türkiye’de, 2004-2008 yılları arasında yurtdışında devam etti. 2007 yılında Arkat Yapı’yı kurdu ve çalışma hayatına burada devam etmektedir.

Musa ŞEN
1954 ARTVİN doğumlu.
1987 Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu.
Kariyerine 2004 yılına kadar Bursa Tekel Başmüdürlüğü’nde Yönetici olarak, 2004-2007 yılları arası Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Yönetici olarak devam etti. 2007 yılında emekli olarak Arkat Yapı’yı kurdu ve çalışma hayatına burada devam etmektedir.

Neden Biz?

Neden biz? Yeni bir yapıya ihtiyaç duyulduğunda başlayan sürecin her aşamasında insan zekası ve yeteneği yansır yapının her bir yapı taşına… Zekamızı, yeteneğimizi ve tecrübelerimizi yansıttık ürettiklerimize. Rahat, kullanılabilirliği yüksek, yaşadıkça konforu hissedilen, göze batmayan, yapılar üretiyoruz… Zaman, bizi değişime zorladıkça teknolojiye odaklanıp her yeni teknolojiyi yapılarımızda sunuyoruz insanlığın hizmetine… Biz, bizden sonraki nesillere bırakabildiğimizin en iyisini bırakmaya gayret ettik edeceğiz… YAPTIKLARIMIZLA, YAPACAKLARIMIZLA…

Geleceği İnşa Ediyoruz

Yeni bir yapıya ihtiyaç duyulduğunda başlayan sürecin her aşamasında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız… Zekamızı, yeteneğimizi ve tecrübelerimizi yansıttığımız ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz… Rahat, kullanılabilirliği yüksek, yaşadıkça konforu hissedilen, göze batmayan, yapılar sunuyoruz sizlere… Zaman bizi değişime zorladıkça teknolojiye odaklanıp her yeni teknolojiyi yapılarımızda ve ürünlerimizde sunuyoruz insanlığın hizmetine… Arkat Yapı’ya HOŞGELDİNİZ!..

Kalite Standartları

Arkat Yapı, dünya üzerinde gerçekleştirdiği tüm projelerde “İnsan” unsurunu her zaman en ön planda tutarak; nihai kullanıcıların mutlak memnuniyetine odaklı, yaşam konforunu sürdürülebilir kılan kalite anlayışını benimsemiştir. Arkat Yapı şirketleri, bu kalite anlayışına hizmet etmek üzere tam koordinasyonla yönetilmektedir.

Arkat Yapı, gerçekleştirdiği projelerde, dünyanın en iyi statik ve mekanik danışmanlarından hizmet alınmaktadır. Bununla birlikte, TSE kriterleri, Deprem Yönetmeliği ve ilgili inşaat yönetmeliklerinin tamamı da Arkat Yapı projelerinde standart olarak uygulanmaktadır.

Telefon: 0224 453 4570
Fax: 0224 453 4571
Email: arkat@arkatyapi.com
Adres: İzmir Yolu 5. km. Üçevler Mahallesi, Arkat İş Merkezi 2.Kat Daire 9 Nilüfer/ Bursa

Arkat Yapı Projeler Haritası

Arkat Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.