|   |  Arma Seramik Yapı Firması
Arma Seramik Yapı

Arma Seramik Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2003

  • Proje Sayısı : 1

Arma Seramik Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Arma Seramik Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Arma Seramik Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Arma Seramik Yapı Hakkında

Hakkımızda

Müşterilerine konforlu, ferah ve şık yaşam mekânları sunan Arma Seramik, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 2003 yılında kurulmuştur.Bu süreç içerisinde,Arma Seramik; üstün ürün kalitesi, profesyonel kadrosu, müşteriye özel ve zamanında hizmet anlayışı ile sektörün liderleri arasındaki yerini sağlamlaştırmıştır. 
 
Her zaman personelini geliştirmeyi ve kendini yenilemeyi hedefleyen Arma Seramik, işinde profesyonelleşmenin ışığından yürümeyi temel ilke kabul edip; en üst seviyede müşteri memnuniyetini, verimliliği ve çevreciliği esas alarak çalışmaktadır. 
 
Müşteri ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap veren geniş bir ürün yelpazesine sahip Arma Seramik; yer ve duvar karoları,yapı kimyasalları, seramik sağlık gereçleri, banyo armatürleri ve aksesuarları, akrilik banyo küvetleri ve kabinleri,ithal duvar kağıtları,parke,izolasyon malzemeleri ve banyo mobilyaları kategorilerinde, Türkiye’nin önde gelen lider firmaları ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. 
 
Arma Seramik, müşteri memnuniyetini ve insana değer ilkesini benimsemiş deneyimli personeli ile Arma Ulus ve Arma Plus Mağazaları'nda müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Tel: 0312 310 9700
Fax: 0312 311 2163
Email: info@armaseramik.com
Adres: İstanbul Cad. No: 8 06030, Ulus Ankara / Altındağ

Arma Seramik Yapı Projeler Haritası

Arma Seramik Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.