|   |  Arman Yapı Firması
Arman Yapı

Arman Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1985

  • Proje Sayısı : 1

Arman Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Arman Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Arman Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Arman Yapı Hakkında

1985 yılından 1998 yılına kadar ÇİFTLİK İNŞAAT EMLAK ve danışmanlık hizmetleri olarak faaliyet gösteren firmamız , 1998-2010 yılına kadar ÇİFTLİK MÜH.MİM.İNŞ.SAN ve TİC.LTD.ŞTİ. adı altında faaliyet gösterdi. 2010 yılı itibari ile ARMAN YAPI Mühendislik Mimarlık inşaat Sanayi ve Ticaret Limited şirketi olarak faaliyet göstermekteyiz.
 
Firmamız, kurulduğu günden bu güne kadar amacına uygun olarak çalışmalarına devam etmiş ve bugün ülkemizin inşaat ve yatırım kuruluşlarından birisi olarak Türk ekonomisi içerisinde yerini almıştır.
 
Bu zamana kadar, yüzbinlerce metrekare yapı inşa eden firmamız, ağırlıklı olarak konut inşaa etmiştir. Ayrıca İstanbul ilimizin değişik ilçe ve semtlerinde ii merkezleri, iş yerleri ve hangar (depolama) yerleri inşaa etmiştir. Bu güne kadar 1.000 ‘in üzerinde aileyi ev sahibi yapmıştır.
 
Türk müteahhitlik sektörü içerisindeki ağırlığımızı faaliyet gösterdiğimiz her alanda her geçen gün daha fazla hissettirmekteyiz. 2011 yılı itibari ile faaliyetlerini yurtdışında da göstermeyi hedefleyen şirketimiz, inşaat alanındaki etkinliğini bu sayede daha da arttıracaktır. Firmamız yaptığı yatırımları ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.
 
Her yıl %15 büyümeyi hedef almış, sağlam, güvenli adımlarla ilerleyen, genç, dinamik bir şirketiz.
 
Türkiye'nin kaliteli ve çağdaş yaşam projeleri yapan lider markaları arasında yer almak en büyük hedefimizdir.

Tel: 0216 491 5359
Fax: 0216 491 5359
Email: info@armanyapi.com.tr
Adres: Abdülhalik Renda Caddesi Parlar Sokak No: 1/1 İstanbul / Pendik

Arman Yapı Projeler Haritası

Arman Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.