|   |  Aron Müteahhitlik Hizmetleri Firması
Aron Müteahhitlik Hizmetleri

Aron Müteahhitlik Hizmetleri

  • Kuruluş Tarihi : 2016

  • Proje Sayısı : 1

Aron Müteahhitlik Hizmetleri, konut, ofis ve residence projeleri, Aron Müteahhitlik Hizmetleri hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aron Müteahhitlik Hizmetleri ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aron Müteahhitlik Hizmetleri Hakkında

Hakkımızda

ARON Müteahhitlik Hizmetleri

ARON, 2016 yılında ARDA IŞIK Mimarlık İnşaat Ltd. Şti. tarafından ulusal ve uluslararası müteahhitlik hizmeti verecek marka olarak oluşturulmuştur.

Ortaklarının ve ekibinin ulusal ve uluslararası düzeydeki tecrübesi ve vizyonu ile müteahhitlik hizmetlerinde yüksek standart ve güvenin simgesi olma misyonunu üstlenmiş, kurulduğu günden itibaren bu misyonuyla yatırımcıların ve kamuoyunun ilgisine mazhar olmuştur.

Arda Işık Mimarlık İnşaat Ltd. Şti.

ARDA IŞIK Mimarlık İnşaat Ltd. Şti. 2004 yılında yüksek mimar ARDA IŞIK tarafından kurulmuştur. Kuruluş amacı ARDA IŞIK’ ın etik anlayışı ve mimarlık bilgisi ışığında mimari, iç mimari ve tasarım hizmeti verecek global değeri olan bir ticari işletme yaratmaktır.

Bu amaç doğrultusunda XL markasıyla bir tasarım ofisi oluşturulmuş ve 2015 yılına kadar farklı disiplinlerden çalışanların katkısıyla ulusal ve uluslararası düzeyde ödüllü bir mimarlık ofisi olarak çalışmalarına devam etmiştir.

2015 yılında firmanın portföyündeki büyük ölçekli ve karma kullanım amaçlı projelerin yoğunlaşmasını takiben, XL mimarlık ofisi ekibine konusunda uzman inşaat mühendislerini katarak tasarım sürecini çok boyutlu, uzman ve çok daha hızlı bir hale getirmiş ve strüktürel tasarımı da bünyesinde geçekleştirecek şekilde mimarlık & mühendislik ofisi haline gelmiştir.

Şirket ortağı olan yüksek inşaat mühendisi ONUR IŞIK’ ın 2016’ da şirket dışındaki profesyonel yöneticiliğini sonlandırması ve ARDA IŞIK Mimarlık İnşaat Ltd. Şti. ekibine katılmasını takiben ARDA IŞIK Mimarlık İnşaat Ltd. Şti.’ ne ait ikinci marka olan ARON Müteahhitlik Hizmetleri oluşturulmuştur.

XL Mimarlık & Mühendislik ve ARON Müteahhitlik Hizmetleri ulusal ve uluslararası düzeyde faaliyetlerine devam etmektedir.

Yönetim

Onur IŞIK, İcra Kurulu Başkanı (CEO)

2001 yılı Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü lisans, 2004 yılı İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü İnşaat Mühendisliği yüksek lisans mezunudur. 2003 yılından beri Türkiye’nin önde gelen firmalarında yönetici/ üst düzey yönetici olarak Dünya’nın çeşitli ülkerinde (Fas, Rusya, Kazakistan, Türkmenistan, Türkiye) çalışmıştır. 2016 yılından beri ARON Müteahhitlik Hizmetleri İcra Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk sahibidir. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Arda IŞIK, Yönetim Kurulu Başkanı (COB)

1998 yılı Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü lisans, 2003 yılı İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü mimarlık yüksek lisans mezunudur. 2004 yılında kurduğu XL Mimarlık & Mühendislik firması ile ulusal ve uluslararası ödüllü pek çok projeye imza atmıştır. Halen XL Mimarlık & Mühendislik İcra ve Yönetim Kurulu Başkanlığı ile ARON Müteahhitlik Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürüten Arda Işık; EGİAD, TÜGİAD, ALTAY Spor, ALSANCAK Rotary, ODTÜ Ege Md., MENSA Uluslararası üyesidir. Evli ve bir çocuk sahibidir. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Ömer YAMAN, Operasyon Sorumlusu (COO)

1988 yılından beri Türkiye’nin önde gelen firmalarında Projeler operasyon sorumlusu/ koordinatörü olarak Dünya’nın 15’den fazla ülkesinde (Rusya, Kazakistan, U.S.A, Senegal başta olmak üzere) çalışmıştır. İnşaat Mühendisliği lisans eğitimini Nursultan Nazarbayev Üniversitesi, Yüksek lisans eğitimini Moskova İlimler Akademisi’nde tamamlamıştır. 2016 yılından beri ARON Müteahhitlik Hizmetleri Operasyon Sorumlusu görevini yürütmektedir. Evli ve dört çocuk sahibidir. Rusça, Arapça ve Rumca bilmektedir.

Başkan’ın Mesajı

Biz, ortak hedefler ve hayaller ile kurduk ARON’u.

Hayallerimiz kazandığımız başarılar ile her geçen gün büyüyor.

Sarsılmaz şekilde bağlı kaldığımız kalite hedefi çıkan engellerde bize ışık tutuyor.

Dünya’nın çeşitli ülkelerinde – en büyük projelerinde – edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi, şimdi İzmir’de yeni başlayacak olan projelerimizde göstermek istiyoruz.

Kalıcı başarıların kolay olmayacağını biliyoruz; bunun için gerekli tecrübeye sahibimiz, zaman ve özveri için de hazırız.

Güzel yarınlara inancımızla ve yetkin ekibimizle birlikte; insana ve çevreye değer katan eserler yaratmak için geleceğe umutla bakıyoruz.

Saygılarımla

Onur IŞIK

Yüksek İnşaat Mühendisi

KOLLARI BAĞLI ODYSSEUS DÖRDÜNCÜ BÖLÜM

Kara gemi Okeanos ırmağının 
Akıntısından kurtulup tanrısal 
Denizde Ayaye adasına varınca 
Onu kumsala çektik ve uykuya 
Dalarak tanrısal şafağı bekledik. 
Sabah sisi içinde doğan 
Gül parmaklı şafak 
Elpenor’ un yüzüstü yatan ölüsünü 
Bulmuştu ilk önce kıyıda. 
Martı leşleri ve deniz kabukları arasına 
Törenle gömdük onu kederli 
Gönülle ve yanık yüzlü şaraptan 
İçerek dinledik Kirke’yi.

Melih Cevdet Anday

 

ARON Felsefesi | Building With Genius

ARON Felsefesi’ ni oluşturan “Building With Genius” nosyonu ARON Müteahhitlik Hizmetleri’ ni farklılaştıran ve taahhüdünü gerçekleştirdiği binalara kimliğini veren 3 ayrı özelliğini ifade etmektedir:

1 . Building With Genius (Bilgi/Akıl Yoluyla İnşa Edilen Binalar)

ARON, ortakları ve ekibi, ulusal ve uluslararası düzeydeki tecrübesi ve vizyonu ile müteahhitlik hizmetlerinde yüksek standart ve güvenin simgesi olma misyonunu üstlenmiştir.

Ortaklardan yüksek inşaat mühendisi ONUR IŞIK; inşaat proje yönetimi, stratejik planlama ve sözleşmeler konusunda uzmanlaştığı gibi Türkiye’  nin önde gelen firmalarında proje müdürlüğü, kontrat müdürlüğü ve genel müdür yardımcılığı gibi görevlerde bulunmuştur.

Ortaklardan yüksek mimar ARDA IŞIK; ulusal ve ulusararası ödüllü bir mimarlık & mühendislik ofisinin kurucusu olup, tasarım öncesi stratejik planlama ve pazarlama gibi konularda ve tasarım sonrası işletme, bakım ve sürdürebilirlik gibi konularda müellifi olduğu projelere değer katmıştır.

İnşaat, operasyon ve idari ekipte yer alan çalışanların pek çoğu yüksek uluslararası deneyime sahip olup, evrensel inşayi standart ve imalat tekniklerine hakim bilgi ve donanıma sahiptir.

ARON Binaları XL Mimarlık & Mühendislik tarafından tasarlanır ve kendi ekibi tarafından imal edilir.

2 . Building With Genius (Ruhu Olan Binalar)

Genius Loci ya da Yer’ in Ruhu Roma Mitolojisi’ nden türemiş ve bir yere ait koruyucu ruhu ifade eden bir kavramdır.

Çağdaş kullanımda bir yere ait ayırdedici atmosfere işaret etmektedir. Edebi tasvirlerde ruhu olan, kimliği olan Yer olarak anlatılır.

İnsanın mekanı deneyiminin önem kazandığı ve o deneyimden bir şeyler öğrendiği bir durumu ifade eder. Otantiklik, yerel referanslar, gündelik kullanımlarda karşılaşılan detaylar, mekan karakteri ve kurgusu, ekosistem ve çevresiyle ilişki halinde bir bina bu fikrin dahilinde mekana ruhunu veren düşüncelerdir.

ARON Binaları’ nın tasarımında bu düşünceler üst anlatıyı oluşturur. Binalar ticari değerlerinin ötesinde çevresine katacakları değerler ile varolurlar.

3 . Building With Genius (Dahilerle İnşa Edilen Binalar)

ARON icra faaliyetleri ONUR IŞIK ve ARDA IŞIK tarafından bizzat yönetilmektedir.

Ekip üyesi çalışanlar da işlerinin gerektirdiği vasıflara uygun kişilerden seçilmişlerdir.

Telefon: 0232 364 9078
Gsm: 0532 570 1465
Email: info@aron-cons.com
Adres: Manas Bulvarı Folkart Towers B Kule No:39 Kat: 23 D: 2303 35530 İzmir - Turkey

Aron Müteahhitlik Hizmetleri Projeler Haritası

Aron Müteahhitlik Hizmetleri Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.