|   |  Arslan İnşaat Firması
Arslan İnşaat

Arslan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 1

Arslan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Arslan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Arslan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Arslan İnşaat Hakkında

Arslan Holding İstanbul'da 1993 yılından bu yana yıllarca süren inşaat deneyimi ve tüm güzellikler insanlar için anlayışı ile günümüze kadar yurtiçi ve yurtdışı çeşitli projelere imza atarak başarısını göstermiş kalitesi ve güvenilirliği ile kendisini kanıtlamıştır.

 

Bir marka olmak yolunda kurumsallaşan ve kurulduğu yıldan bu yana yüzlerce aileyi ev sahibi yaparak onurlandıran şirketimiz, bunun yanında yüzlerce kişiyi iş sahibi yapmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

 

Ülkemizde başarıyla yürütülen sosyal konut projelerinde bire bir yer alan Arslan İnşaat şu ana kadar yapmış olduğu işlerde kalitesini kanıtlamıştır.

 

Daha büyük hedeflere yatırımlar yaparak geleceği sağlam temeller üzerine oturtma kararlılığında olan Arslan İnşaat, faaliyet gösterdiği yıllar boyunca olduğu gibi, bundan sonra da sağlam, kaliteli ve çağdaş projeleri hayata geçirerek ve insanlara sunduğu hizmetleri hep daha iyiye götürmek suretiyle büyük azimle çalışmayı kendine bir görev bilecektir.


Arslan İnşaat bir Arslan Holding kuruluşudur.

 

Arslan Holding ulusal ve uluslararası alanda insanlığa hep daha iyi hizmetler sunabilmek amacıyla, sahasına giren tüm konularda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerine oturtulmuş bir büyümeyi hedef edinmiştir.

 

Misyonumuz, çevreye saygılı olmak, sağlık ve emniyeti hep ön planda tutmak, kalite ve sağlamlığı temin etmek, müşteri memnuniyetini arttırmak, mükemmelliği yakalamak, güvenilirliğini koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli gelişme içinde olmaktır.

 

Vizyonumuz, çağımızın evrensel koşullarına uygun bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör ve kuruluşların önde gelenleri arasında yer almaktır.

 

İştiraklerimiz,

 

Arslan Holding

 

Arslan İnşaat

 

Özel Gelişim Hastanesi

 

LeolandCity Amerikan Evleri

Tel: 0212 630 7859

Fax: 0212 630 7860

Email: info@leolandcity.com

Adres: Çanta Beldesi. Kınalı Mevkii Fatih Mah. İstanbul Cad. Gelişim Sok. No:1 İstanbul / Silivri

Arslan İnşaat Projeler Haritası

Arslan İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.