|   |   |  Art Basel 2018'e Başvurular Başladı

Art Basel 2018'e Başvurular Başladı

Çağdaş sanat dünyasının en önemli fuarlarından Art Basel için başvuru ve organizasyon süreci başladı. Gelecek yıl Haziran ayında düzenlenecek fuara katılımcılar için çağrı yapıldı.

Art Basel 2018'e Başvurular Başladı

Gelecek yıl 12 – 17 Haziran 2018 tarihleri arasında her yıl olduğu gibi Basel’de düzenlenecek Art Basel için başvurular başladı. Dünyanın en önemli çağdaş sanat etkinlikleri arasında yer alan fuarın galeriler için başvurulabilecek 4 bölümü bulunuyor: Galleries, Edition, Statements ve Feature. Fuar başvuruları 7 Eylül 2017 tarihine dek devam edecek.

Galleries bölümüne 20. ve 21. yüzyıldan eserler sunan bilinen ve başarılı galeriler başvurabiliyor. Edition bölümü ise edisyonlu işlerini sergilemek isteyen galeriler için planlanmış bir alan olarak kurgulanmış.

Statements bölümü çıkış yapan sanatçılara odaklanıyor ve yeni sanatçıların tüm dünyadan katılımcılar tarafından keşfedilmesine yardımcı oluyor. Fuarın Feature bölümünde ise özel olarak kürasyonu yapılmış projelerin sergilenmesi planlanıyor.

Gündem Haberleri

Etiketler

Gündem Kategorisindeki diğer haberler

  • Amazon'a şok ceza!
    Amazon'a şok ceza!

    ABD`de Çevre Koruma Ajansı, e-ticaret şirketi Amazon`a yasa dışı böcek ilacı satışından 1,2 milyon dolar ceza verildiğini açıkladı.

  • Yeşil pasaportlarda önemli değişiklik
    Yeşil pasaportlarda önemli değişiklik

    TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, torba tasarı üzerindeki görüşmeler sürerken diplomatik, hususi (yeşil) ve hizmet damgalı pasaport sahiplerinin çocukları hakkındaki bir madde tartışma konusu oldu.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.