|   |   |  Art Basel 2018'e Başvurular Başladı

Art Basel 2018'e Başvurular Başladı

Çağdaş sanat dünyasının en önemli fuarlarından Art Basel için başvuru ve organizasyon süreci başladı. Gelecek yıl Haziran ayında düzenlenecek fuara katılımcılar için çağrı yapıldı.

Art Basel 2018'e Başvurular Başladı

Gelecek yıl 12 – 17 Haziran 2018 tarihleri arasında her yıl olduğu gibi Basel’de düzenlenecek Art Basel için başvurular başladı. Dünyanın en önemli çağdaş sanat etkinlikleri arasında yer alan fuarın galeriler için başvurulabilecek 4 bölümü bulunuyor: Galleries, Edition, Statements ve Feature. Fuar başvuruları 7 Eylül 2017 tarihine dek devam edecek.

Galleries bölümüne 20. ve 21. yüzyıldan eserler sunan bilinen ve başarılı galeriler başvurabiliyor. Edition bölümü ise edisyonlu işlerini sergilemek isteyen galeriler için planlanmış bir alan olarak kurgulanmış.

Statements bölümü çıkış yapan sanatçılara odaklanıyor ve yeni sanatçıların tüm dünyadan katılımcılar tarafından keşfedilmesine yardımcı oluyor. Fuarın Feature bölümünde ise özel olarak kürasyonu yapılmış projelerin sergilenmesi planlanıyor.

Gündem Haberleri

Etiketler

Gündem Kategorisindeki diğer haberler

 • Makedonya'nın ismi resmen değişti
  Makedonya'nın ismi resmen değişti

  Makedonya’nın resmi adı Yunanistan ile yaptığı isim değişikliği anlaşmasının onaylamasının ardından “Kuzey Makedonya Cumhuriyeti” olarak resmen değişti.

 • 20 Haziran Çarşamba yurtta hava durumu
  20 Haziran Çarşamba yurtta hava durumu

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; yurt genelinin parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara'nın güney ve doğusu, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu'nun kuzeyinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

 • 2018 Kurban kesim işlemlerinin esasları belirlendi
  2018 Kurban kesim işlemlerinin esasları belirlendi

  2018 yılı Kurban Bayramı’nda kesilecek kurbanlıklara ilişkin uygulanacak esaslar belirlendi. Buna göre belirlenen kriterlere sahip olmayan kesim tesislerine 58 bin lira ceza kesilecek. Ayrıca bu yasakların konutlarda işlenmesi halinde de bin 450 liralık cezai yaptırım uygulanacak.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.