|   |   | 

Art Basel 2018'e Başvurular Başladı

Çağdaş sanat dünyasının en önemli fuarlarından Art Basel için başvuru ve organizasyon süreci başladı. Gelecek yıl Haziran ayında düzenlenecek fuara katılımcılar için çağrı yapıldı.

Art Basel 2018'e Başvurular Başladı

Gelecek yıl 12 – 17 Haziran 2018 tarihleri arasında her yıl olduğu gibi Basel’de düzenlenecek Art Basel için başvurular başladı. Dünyanın en önemli çağdaş sanat etkinlikleri arasında yer alan fuarın galeriler için başvurulabilecek 4 bölümü bulunuyor: Galleries, Edition, Statements ve Feature. Fuar başvuruları 7 Eylül 2017 tarihine dek devam edecek.

Galleries bölümüne 20. ve 21. yüzyıldan eserler sunan bilinen ve başarılı galeriler başvurabiliyor. Edition bölümü ise edisyonlu işlerini sergilemek isteyen galeriler için planlanmış bir alan olarak kurgulanmış.

Statements bölümü çıkış yapan sanatçılara odaklanıyor ve yeni sanatçıların tüm dünyadan katılımcılar tarafından keşfedilmesine yardımcı oluyor. Fuarın Feature bölümünde ise özel olarak kürasyonu yapılmış projelerin sergilenmesi planlanıyor.

Gündem Haberleri

Etiketler

Gündem Kategorisindeki diğer haberler

  • Bir milyon ton pamuk üretimi hayal değil
    Bir milyon ton pamuk üretimi hayal değil

    Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Mutlu Doğru, bu yıl pamuk rekoltesinde yüzde 20’lik artış beklediklerini belirterek, 2017 bitmeden priminin 90 kuruş olarak açıklanması halinde pamuk üretiminin 1 milyon tona ulaşacağını söyledi.

  • Markalar ‘Bayim Olur musun dedi, birçok kişi kendi işinin patronu oldu!
    Markalar ‘Bayim Olur musun dedi, birçok kişi kendi işinin patronu oldu!

    Katılımcı marka, m2 ve ziyaretçi sayısı bazında Avrupa ve Ortadoğu’nun birincisi olma özelliğini taşıyan Bayim olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda 12-15 Ekim tarihleri arasında CNR Fuar merkezinde düzenlendi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer