|   |  Art Maris Yapı Firması
Art Maris Yapı

Art Maris Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1977

  • Proje Sayısı : 1

Art Maris Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Art Maris Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Art Maris Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Art Maris Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA

Müşterilerimizin beklentilerini kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan bu yol; köklerini babadan oğula geçmesi planlanarak 1977 yılında kurulan Çatısan firması ile atmış ve uzun yıllar inşaat sektörünün farklı alanlarında hizmet vererek başlamıştır. Kazandığı tecrübelerin gücü zamanla artmış ve yoluna her yıl daha sağlam adımlar atarak ilerlemiştir.

ENİS BİLGİÇ, 2004 yılından beri bu sektörde son derece iddialı ve büyük birçok projenin gerçekleşmesinde pay sahibi olmuştur. Yalı ve Kıyı Residence gibi çağdaş yaşam alanlarının ve daha birçok konut alanının yaratılmasının yanısıra, SUPREME OTEL, BLISS BEACH OTEL ve HOTEL CASA DE MARİS gibi delux turistik tesisleri ilçemize kazandırarak, turizm sektöründe de istihdam sağlanmasına katkıda bulunmuştur.

ENİS BİLGİÇ, tüm bu tecrübe ve birikimlerini daha geniş kitlelere aktarabilmek için  iş ortağı MİRAÇ YILMAZ ile birlikte ART MARİS YAPI yı kurmuştur. Muğla, Marmaris ve civarındaki tüm yerleşim yerlerinde yeni, çağdaş, güvenli ve konforlu yaşam alanları gerçekleştirmeyi kendisine hedef seçmiş olan ART MARİS YAPI, yaratıcı,yenilikçi, değişim ruhu taşıyan mimari projeleri ile güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerinin doğrultusunda genç ve dinamik kadrosuyla YÜKSELEN KALİTE nin öncüsü olacaktır…Saygılarımızla…

ENİS BİLGİÇ & MİRAÇ YILMAZ

Art Maris Yapı A.Ş.

info@artmarisyapi.com

Telefon: 0252 412 5888
Fax: 0252 412 5888
Email: info@artmarisyapi.com
Adres: Çıldır mah. 153.sok. Anayol 3 Apt. 25/A Marmaris

Art Maris Yapı Projeler Haritası

Art Maris Yapı Projeleri

Art Maris Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.