|   |  Artaş inşaat Firması
Artaş inşaat

Artaş inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1978

  • Proje Sayısı : 26

Artaş inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Artaş inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Artaş inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Artaş inşaat Hakkında

GRUP PROFİLİ
Süleyman Çetinsaya tarafından kurulan ARTAŞ Grubu sektördeki 40 yıla yakın bilgi ve birikimini, Türkiye’nin günden güne büyüyüp güçlenen siyasi ve ekonomik atılım gücüyle birleştirip, çağdaş ve modern bir yaşama doğru yükseltme hedefine emin adımlarla yürüyor. Grup; başlıca faaliyet alanı olarak gayrimenkul geliştirme, perakende ve turizm sektörlerini kendine temel sektörler olarak belirlemiştir.

“Avrupa Konutları” ile konut sektöründe markalaşmanın öncülerinden olup, bu marka ve farklı markalarla 2006 yılından günümüze kadar toplam 15 bin konut üretmiştir. Sektöre Avrupa Konutları standartlarını kazandıran, hızlı ve kaliteli üretip, teslim sonrası site yönetimleri ile misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Avrupa Konutları çağdaş şehrin koşulları paralelinde değişen konut anlayışını hayata geçirerek, İstanbul’da pek çok bölgenin gelişiminde de etkin rol almıştır. Doğru lokasyonlar da doğru projelerle müşteri güvenini kazanırken; izlenen satış politikası ile yüksek primler kazandırmıştır. Avrupa Konutları, hem müşterisine hem de ülke ekonomisine kazandırarak sektörün öncü markaları arasında yerini almıştır. 2016 yılı içersinde 5000 konutun inşasını sürdüren çatı şirket ARTAŞ GRUBU ana faaliyet alanı gayrimenkul sektöründe hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

İnşaa etme tecrübesini perakende ve turizm sektöründe de kullanan ARTAŞ Grubu; çeşitli projelere imza atarak bu alanlarda da ihtiyaçlara başarı ile cevap vermiştir. Perakende sektöründe 300.000 m² kiralanabilir alana sahip olan grup; önümüzdeki beş yıl içinde ise bu rakamı 500.000’m² çıkarmayı hedefliyor. ARTAŞ inşa ettiği ve yönetimini sürdürdüğü 4 alışveriş merkezi ile perakende sektöründe yatırımlarına devam etmektedir.
Turizm sektöründe de 30 yıllık bir geçmişe sahip olan grup 5 adet otel işletmesi 1250 oda kapasitesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
İşletmecilik ve yönetim alanlarında da başarılı bir performansa sahip olan grup inşa ettiği otel projelerinde işletmeyi, konut ve AVM projelerinde de yönetimi şirket bünyesinde sürdürmektedir.

ARTAŞ Grubu; Ülke ekonomisine kattığı 7000 kişilik istihdam ile başkanımız Süleyman ÇETİNSAYA liderliğinde nitelikli, kaliteli, huzurla yaşanabilecek mekanları hayata geçirmeye devam etmektedir.
 
BAŞKANIN MESAJI
Ülkemizin istikrarlı ekonomisi ve yükselen potansiyeli ile ARTAŞ Grubu olarak geçtiğimiz yılda olduğu gibi bu yıl da yeni yatırımlara hız kesmeden devam ediyoruz. 
 
Geçtiğimiz yıl teslim ettiğimiz Türkiye`nin en büyük gayrimenkul projesi Tema İstanbul ortak girişimi yine bir rekora imza attı. 24 ay süre ile 850.000 m² inşaat alanı ve 3.500 ünite konut inşası tamamlanan projede şuan %70 taşınma doluluğuna ulaşıldı. Bir diğer büyük projemiz VADİSTANBUL`da ilk etap konutlar 17 ay gibi kısa bir sürede teslim edilmişti. Projenin devamında; alışveriş merkezi ve 300.000 m² alana sahip Türkiye`nin en büyük ofis kompleksi inşası devam etmektedir. 
 
Konutun lider markası AVRUPA KONUTLARI markası ile geliştirdiğimiz projelerimizde 15.500 konut ve 50.000 kişilik bir aile olduk. 2016 yılı içinde İstanbul`un çeşitli ilçelerinde 5 yeni projeye başlamayı hedefliyoruz. Konut ve ofis üretiminde ki rekor hıza ulaştığımız erken teslim ve sıfır sorun politikamızı bu yılda sürdürmekte kararlıyız. 
 
Her zaman yatırımcısına en yüksek prim getirisi hedefleyen ARTAŞ GRUBU ana faaliyet alanları olan gayrimenkul, perakende ve turizm sektörlerinde büyümeye devam ediyor. İçinde bulunduğumuz 2016 yılının sektörümüz, müşterilerimiz, çalışanlarımız, ülkemiz adına verimli ve hayırlı olmasını diler; 
 
Saygılarımı sunarım;
Süleyman ÇETİNSAYA
ARTAŞ GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI
 
ŞİRKET PROFİLİ
Kayıtlı Firma Adı: Artaş İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
 
İşe Başlama Tarihi: 09.02.1998
 
Kayıtlı Olduğu Ülke: İstanbul / Türkiye
 
Ticaret Odası Kayıt Numarası: 389097
 
Sermaye: 50.000.000 TL
 
Kayıtlı Merkez Ofis Adresi: Yanıkses Sokak Yenimahalle Kültür Merkezi No:2/A Bakırköy/İstanbul 
 
Kayıtlı Olduğu Vergi Dairesi: Marmara Kurumlar
 
Vergi Numarası : 085 005 5513
 
Mersis Numarası: 0085005551300013
 
Telefon:+90 212 5711355
 
Fax: +90 212 5711354
 
E-Mail: info@artasinsaat.com
 
KALİTE ANLAYIŞIMIZ
Depreme dayanıklı bina, uzun ömürlü malzeme, sağlıklı yapı ve denetimli işçilik ile ÜRÜNDE KALİTE, 
 
Projeleri erken tamamlama prensibi, teslim sonrası sürdürülen hizmet, yatırımcısına kazandıran satış ve fiyatlama politikası, üst düzey müşteri memnuniyet hedefi ile HİZMETTE KALİTE, 
 
Tüm mevzuat şartlarının karşılanması ile HUKUKA UYGUNLUKTA KALİTE, 
 
Her türlü önlemin alınması, gerekli tüm eğitim, duyuru ve bilinçlendirme faaliyetlerinin yürütülmesi ile ÇEVRE GÜVENLİĞİ VE İŞ SAĞLIĞINDA KALİTE
 
VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz:
 
Gayrimenkul geliştirme sektörünün lider oyuncularından biri olan ARTAŞ GRUBU, projeleri ile hem farklılaşarak öncü olmayı, hem de sürdürülebilir özellikleriyle kalıcı olmayı hedeflemektedir. Grup, ihtiyaçları en doğru şekilde analiz ederek kenti ve toplumu; ileri teknoloji, mimarlık ve mühendislik hizmetleri almış projeleriyle yüceltmeyi amaçlamaktadır. 
 
Misyon:
 
ARTAŞ GRUBU geliştirdiği; 
Konut ve ticari projelerinde, insanın temel ihtiyacı barınmayı; sosyal, kültürel ve sportif ikincil ihtiyaçları ile birleştirmeyi ve çalışma gerekliliğini kaliteli yapılarda gerçekleştirmeyi, 
 
AVM projelerinde, tüketici taleplerine en doğru şekilde cevap verebilecek ürün-hizmet-mimari ve sosyal yaşamı sunabilmeyi, 
Otel projelerinde, inşaat ve hizmette yüksek kalite ile konuklara hem eğlenme hem dinlenme imkanı ve ülke kültürünün tanıtımına katkı sağlamayı, misyon edinmiştir.

Tel: 0212 571 1355
Fax: 0212 571 1354
Email: info@artasgrubu.com
Adres: Yanıkses Sok. Yenimahalle Kültür Merkezi No:2 İstanbul / Bakırköy

Artaş inşaat Projeler Haritası

Artaş inşaat Projeleri

Artaş inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.