|   | 
Artaş İnşaat

Artaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 1

Artaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Artaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Artaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Artaş İnşaat Hakkında

Hakkımızda
 
İnşaat sektörünün, lider firmaları arasında yer alma amacıyla yola çıkan bu yolda önemli adımlar atan Artaş İnşaat 1997 yılında Manisa'da kurulmuştur. İlk yıllarda özellikle proje ve konut taahhütlerinde ihtisaslaşan Artaş İnşaat, takip eden yıllarda üstlendiği endüstriyel tesis projeleri ile inşaat sektöründe etkin bir rol üstlenme hedefindedir.
 
Planlı ve istikrarlı büyüme politikalarıyla, inşaat sektöründe geniş bir faaliyet yelpazesi ile hizmet vermeye devam eden Artaş İnşaat; profesyonel yapısı ve gelişmelere hakim, eğitimli, tecrübeli kadrosu ile dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinmiş, kalite ve güvenilirliğini ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile belgeleme çalışmalarına devam etmektedir.
 
ARTAŞ, esas ortakları TMMOB üyesi, müşavir inşaat mühendisleri, gerek Türkiye gerekse yurtdışında geniş çapta çok disiplinli hizmet verme amacında bağımsız bir Türk limited şirketidir.
 
ARTAŞ, müşavirlik hizmetlerinin her aşamasında faaliyet göstermektedir
Proje öncesi planlama hizmetleri 
Proje destek hizmetleri
Proje hazırlama hizmetleri
İnşaat uygulama hizmetleri
İnşaat sonrası hizmetler
Sözleşme tekniği destek hizmetleri
Araştırma
Etütler
Planlama
Tasarım
İhale ve Sözleşme Hazırlığı
Süpervizyon
Proje Yönetimi
Teknik Yardım ve Danışmanlık
 
Artaş kurulduğu günden bu yana mekan düzeni, malzemesi, işçiliği ve çevresi ile kullanıcı ihtiyaçlarına uygun konutlar inşa etmeyi amaç edindi ve 10 yılı aşkın süredir ürettiği -ve üretimine katıldığı- konutların tamamını bu felsefe ile tasarladı.
 
1997 yılında nitelikli konutlar, zengin yaşam çevreleri gerçekleştirmek amacıyla yola çıkan Artaş İnşaat ltd., zamanla faaliyet alanını genişletti ve çeşitlendirdi.
 
Etüdler
Proje belirleme
Tekno - ekonomik fizibiliteler
Teknik
Zemin ve Deprem Mühendisliği
Yatırım öncesi etüdler
Çevresel Etki Değerlendirmesi
Ekonomik Etüdler

Planlama
Bölgesel
Sektörel
Yöresel
Kent ve Kentsel Planlama
Yer Seçimi
Kadastral Uygulamalar

Tasarım
Komple ( Mimari, Statik, Elektrik, Mekanik, Alt Yapı )
Çevre
Peyzaj
İç Mimari
Kentsel Tasarım
Teknolojik Proses

İhale ve Sözleşme Hazırlığı
Metraj
Keşif
İhale Dosyasının Hazırlanması
İTekliflerin Değerlendirilmesi
Sözleşmenin Hazırlanması
 
Süpervizyon
Sözleşme İdaresi
İnşaatın, Montajın, İşletmeye Almanın Süpervizyonu
Kalite Kontrol

Proje Yönetimi
Projenin Planlanması
Faaliyetlerin Planlanması
Yapım Yönetimi
Uygulamanın Kontrölü
 
Proje Yönetimi : Firma, kuruluşundan beri kentsel, endüstriyel ve turizm projelerinin konut yerleşimlerinin, alışveriş ve iş merkezlerinin ve kamu binalarının planlanması, etüdleri, tasarım ve süpervizyonu ile uğraşmaktadır.Personel :Firmanın yöneticileri ve personeli , kendi faaliyet alanlarında geniş tecrübeye sahip teknik elemanlardır.. ARTAŞ'ın kadrosunu yetişkin mühendisler, mimar, etkin bir teknik çizim ekibi, keşifçiler, metrajcılar, inşaat kontrolörleri, teknisyenler ve de idari personel grubu oluşturmaktadır. Ayrıca ARTAŞ, uzman müşavirler, üniversiteler ve araştırma laboratuarları ile uzun süreli ilişkiler içindedir. Bu durum, firmanın, karmaşık ve çok disiplinli projeleri, birbirini tamamlayan uzman ekiplerle gerçekleştirmesini mümkün kılar. Doğru Adres :10 yıldır sağlamakta olduğumuz hizmetler ve eserlerimiz, ARTAŞ'ın, müşavir mühendislik mimarlık hizmetleri ve inşaat taahüdü için doğru adres olduğunu kanıtlamaktadır...
Artaş İnşaat

Tel: 0236 239 1764
Fax: 0236 239 1764
Email: info@artasgrubu.com
Adres: Utku Mahallesi, İzmir Caddesi, No:4 45010 Manisa

Artaş İnşaat Projeler Haritası

Artaş İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer