|   |  Artaş İnşaat Firması
Artaş İnşaat

Artaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 1

Artaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Artaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Artaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Artaş İnşaat Hakkında

Artaş İnşaat Tarihçesi
 
İnşaat sektörünün, lider firmaları arasında yer alma amacıyla yola çıkan bu yolda önemli adımlar atan Artaş İnşaat 1997 yılında Manisa'da kurulmuştur. İlk yıllarda özellikle proje ve konut taahhütlerinde ihtisaslaşan Artaş İnşaat, takip eden yıllarda üstlendiği endüstriyel tesis projeleri ile inşaat sektöründe etkin bir rol üstlenme hedefindedir.
 
Planlı ve istikrarlı büyüme politikalarıyla, inşaat sektöründe geniş bir faaliyet yelpazesi ile hizmet vermeye devam eden Artaş İnşaat; profesyonel yapısı ve gelişmelere hakim, eğitimli, tecrübeli kadrosu ile dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinmiş, kalite ve güvenilirliğini ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile belgeleme çalışmalarına devam etmektedir.
 
ARTAŞ, esas ortakları TMMOB üyesi, müşavir inşaat mühendisleri, gerek Türkiye gerekse yurtdışında geniş çapta çok disiplinli hizmet verme amacında bağımsız bir Türk limited şirketidir.
 
Artaş İnşaat Konut Projeleri
 
Park Manzara Evleri

Tel: 0236 239 1764
Fax: 0236 239 1765
Email: info@artasinsaat.com.tr
Adres: Utku Mahallesi, İzmir Caddesi, No:4 45010 Manisa

Artaş İnşaat Projeler Haritası

Artaş İnşaat Projeleri

Artaş İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.