|   |  Arte inşaat Firması
Arte inşaat

Arte inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2001

  • Proje Sayısı : 8

Arte inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Arte inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Arte inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Arte inşaat Hakkında

Hakkımızda
 
Arte İnşaat, 2001 yılındaki kuruluşundan bu yana vizyonlarından ödün vermeden, sektörde hızla gelişerek ilerleyen güvenilir ve başarılı bir isim haline gelmiştir. Konut, turizm, eğitim ve sağlık sektörü yapılarında marka haline gelen ve pek çok proje üreten Arte İnşaat, müşteri beklentilerinin ötesine geçmeyi ve her zaman daha fazlasını sunmayı ilke edinmiştir. 
 
Arte İnşaat, şehrin mimarisinin bir parçası haline gelen yapılarında kaliteyi ön planda tutarken, deneyimli ekibiyle “Ufukta Genişlik, Hedefte Büyüklük” prensibine sadık kalmakta; sınırlarını her geçen gün genişleterek yaratıcı, yenilikçi ve güvenilir işlere imza atmaya devam etmektedir.
 
Kalite Politikası
 
Şirket olarak çalışanlarımız, inşaat sektöründe deneyimli, eğitimli, müşteri beklentilerinin farkında ve teknik bilgi yönünden son derece donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Bu bağlamda müşterilerimizin taleplerini gerçekleştirirken hem işin yönetilme süreci hem de yapılan işin kaliteli olmasını sağlayarak Arte olarak kalıcı değerler yaratmaktır. Amacımız; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde hatasız ve eksiksiz olarak karşılamaktır. Faaliyetimiz bulunan her alanda, aşağıdaki ilkeleri hayata geçirmeyi taahhüt ederiz :
 
Üretimde kalite sağlamak,
Sonuçlanan her projemizde teslimat şartlarına uygunluk ilkelerini esas alarak çalışmak,
Faaliyetlerimizin etkinliğini ve ürün kalitesini en yüksek seviyeye ulaştırmak, bu konuda tüm çalışanlarımızın katılımını sağlamak,
En önemli kaynağımız olan çalışanlarımızın eğitimine ve yeteneklerinin geliştirilmesine önem vermek,
Sektörümüzün gerektirdiği güncel teknoloji ve altyapı imkanlarını sağlamak,
Kalite oluşturmadaki ortaklarımız olan tedarikçilerimizin kalite anlayışımıza uygun çalışmasını sağlamak.
Yasal şartları, mevzuat ve İşveren sözleşmesi şartlarını eksiksiz yerine getirmek.
 
Çevre Politikası
 
Arte İnşaat , inşaat faaliyetlerini sürdürürken çevreyi korumayıda amaç edinmiştir. Bu amaçla ilgili yapılan tüm gelişme ve çalışmalarda üzerine düşen yükümlülükleri yerine getirmektedir. 
 
Çevrenin korunmasına yönelik gösterdiğimiz tüm gayretlerimiz ve ilişkilerimizde ahlaki değerlerin ışığında , ulusal ve uluslararası yüksek standart mevzuatlarına uygun şekilde , resmi mercilerle işbirliği yaparak ve toplumla iletişim içinde korumaktadır. 
 
Doğal kaynak kullanımında israfın önlenmesini , çevrenin korunmasını, kirliliğin önlenmesi amacıyla tüm faaliyetlerimizde atık ve artıkların azaltılmasını ve kazandırılmasının sağlanmasını, sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamızın ana prensibi olarak belirleyeceğimizi ve çevre faktörünü ön planda tutacağımızı taahhüt ederiz.
 
İş ve İşçi Sağlığı
 
İşçi sağlığı ve İş güvenliği temel performans göstergelerimizden birisi olup, faaliyetlerimizin sürdürülmesinde en önemli konumuzdur.Bu konuda aşağıdaki hususları gerçekleştirmektiyiz : 
Çalışanlarımızın sağlığını korumak ve çalışma ortamlarını sağlıklı hale getirmek; iş kazaları ve meslek hastalıklarına yol açabilecek durumları tespit etmek,
İşçi sağlığı ve İş güvenliği ile ilgili tüm yasa ve yönetmelikleri minimum standartlar olarak kabul edip daha ileri seviyeye ulaştırmak,
Risk değerlendirmesi yapmak ve bu riskleri önlemek için gerekli önlemlerin alınmasını sağlamak,
İşçi sağlığı ve İş güvenliği performansımızı sürekli geliştirmek; tüm çalışanlarımızın bilgi ve beceri düzeyini geliştirmek için eğitimler düzenlemek,
İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği yönetim sisteminin etkin uygulanması ve sürekli geliştirilmesi,

Tel: 0312 241 0444
Fax: 0312 241 2212
Email: info@arteinsaat.com
Adres: Konutkent Mah. 42 Cad. No: 66 06810 Çayyolu Ankara / Çankaya

Arte inşaat Projeler Haritası

Arte inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.