|   |   |  Artemis, Türkiye genelindeki yetkili servislerini daha da güçlendiriyor

Artemis, Türkiye genelindeki yetkili servislerini daha da güçlendiriyor

Banyo yıkanma alanlarının öncü markası Artemis, Ar-Ge ve Ür-Ge süreçlerinin yanısıra yetkili servis ağıyla da liderliğini güçlendiriyor. Ürünlerinin satış sonrası süreçlerini, etkin teknik servisiyle destekleyen ve kalite kontrol süreçlerini eksiksiz yürüten Artemis, Türkiye genelinde 260 bayi ve 70 yetkili servisine verdiği eğitimlerle de hizmet kalitesini yükseltiyor.

Artemis, Türkiye genelindeki yetkili servislerini daha da güçlendiriyor

 

Banyo yıkanma alanı ürünlerinin 20 yıllık öncü markası Artemis, son teknoloji malzemeleri ürünlerinde kullanarak sektörde yarattığı farkı servis ağının kalitesiyle güçlendirmeye devam ediyor. Artemis, Ağustos ayı boyunca Türkiye çapındaki 70 yetkili servisini Gebze’deki fabrikasında ağırlayarak, Ar-Ge ve Ür-Ge süreçlerini paylaştı. İlk etapta; Mardin, Adana, Gaziantep, Erzurum, Aksaray, Nevşehir, Konya, Hatay ve Urfa illerinden gelen yetkili servis elemanları, böylece üretimdeki tüm süreçleri yakından görerek, ürünlerin daha yakından tanıma fırsatı buldu.

Yetkili Serviste “Ustalık” Önemli

Artemis Genel Müdürü Ahmet Kaan Koçulu, sahada müşteriyle birebir muhatap olan bayi ve yetkili servis elemanlarına yönelik sürece ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı:

Türkiye genelinde 260 bayimiz bulunuyor. Banyo yıkanma alanlarında sektörün öncü dünya markası olarak, tamamen Türk sektör profesyonellerinin eseri AR-GE ve ÜR-GE süreçlerimizin ürünlerini müşterilerimizle paylaşmanın heyecanı hep var. Ürünlerimizin satış sonrası süreçlerini, etkin teknik servisimizle destekliyor ve kalite kontrol süreçlerini eksiksiz yürütüyoruz. Bizim için en büyük öncelik “mutlu müşteri”dir. Bu amaçla 70 yetkili servisimizi Ağustos boyunca fabrikamızda ağırlıyoruz. Üretim ve paketleme süreçlerini görmeleri bizim için önemli.

Gelen servislerimiz hep aynı şeyi söylüyor “bu işte ustalık çok önemlidir, her gittiğimiz müşteri sorar “ustan kim” diye”. Biz de Artemis olarak, sahada müşterimizle birebir muhatap olan ustalarımızla daha organize bir iletişim ve eğitim ağı içerisinde olmayı tercih ettik. Ağustos ayı içinde; Mardin, Adana, Gaziantep, Erzurum, Aksaray, Nevşehir, Konya, Hatay ve Urfa illerimizden yetkili servislerimizi davet ettik. Amacımız, önce onları dinlemek sonra yeni ürün teknolojilerimizi, işleyişlerini, montajını ve müşteri hizmetleri birimini uygulamalı olarak anlatmak. Eğitim ve uygulamaların bir sınava tabii tutuyor ve katılım belgesi veriyoruz.

20 yılı aşan tecrübemizin ışığında, bundan sonra da yüksek kalite ürünlerimizle sektörü geliştirmeye ve müşterilerimizin hayatına mutluluk katmaya devam edeceğiz.”

 

 

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da
  Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

  Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk önerisinde bulunuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen rengi ‘beyaz’ birbirinden farklı tonlarıyla Filli Boya renk kartelalarında yer alıyor.

 • Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı
  Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı

  Tekfen Holding, iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla iş dünyasının işleyişini değiştirmeyi hedefleyen CDP (Carbon Disclosure Project) İklim Değişikliği ve Su Güvenliği Programlarında ayrı ayrı “A (-)” bandında derecelendirilerek “Türkiye İklim ve Su Liderleri” ödülünü aldı.

 • Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi
  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

  Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

 • Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor
  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

  Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.