|   |  Artı İnşaat Firması
Artı İnşaat

Artı İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 2

Artı İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Artı İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Artı İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Artı İnşaat Hakkında

Kaliteli yaşam alanları sunabilmek için 2007 Yılında İnşaat Mühendisi Cüneyt ÇAKIR tarafından kurulan Artı İnşaat,  yurt içinde inşaat ve mimari konularda hizmet vermektedir.

Deneyimli mühendis ve mimarlardan oluşan kadrosuyla yapı sektöründe birçok projeye imza atan Artı İnşaat, sektöründe her zaman kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Her projesinde dürüstlük, güvenilirlik ve sağlam yapılar inşa etme konularını kendisine ilke edinmiştir.

Artı İnşaat, 2007 yılından bu yana, birçok konut projesine imza atmıştır. Bu projelerin tamamını proje aşamasından başlatıp, uzman ekipleriyle satışını da üstlenerek sonuçlandırmıştır. Bunun yanı sıra birçok kurumsal firmanın tadilat ve güçlendirme işlerini de yapmıştır. İstanbul’un birçok lüks villa-kent sitesinde dekorasyon işlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak teslim etmiştir.

Gücünü deneyimli kadrosu ve üretim kalitesinden alan Artı İnşaat, son projesi olan Kilyos Suncity 1 ve Kilyos Suncity 2\'yi tüm sevdiklerinizle beraber, mutlu ve güvenli bir yaşam için tasarladı ve inşaatına da başladı.

Tel: 0212 201 1020
Fax: 0212 201 1120
Email: info@artiinsaat.com.tr
Adres: Büyükdere Keten Çıkmazı Sok No:32/5 Çakır Apt İstanbul / Sarıyer

Artı İnşaat Projeler Haritası

Artı İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.