|   |  Artlantis Yapı Firması
Artlantis Yapı

Artlantis Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Artlantis Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Artlantis Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Artlantis Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Artlantis Yapı Hakkında

KURUMSAL

"Kaliteli Yaşam Herkesin Hakkı" felsefesi ile kurulan Artlantis Yapı, kaliteli ve güvenilir yaşam alanlarını tüketiciyle buluşturmayı hedeflemektedir. Bu anlayış ile, çalışmalarındaki tüm tarafların çıkarlarının korunması gerektiği felsefesi ile yol almaktadır. Paydaşlarımızın, arsa sahiplerinin, daire sahiplerinin ve tedarikçilerimizin mutlu olduğu çözümler üzerine yoğunlaşarak çalışmalarını sürdürmekte olan kuruluşumuz, yenilikçi yaklaşımı ile inşaat sektöründe çözümler sunmaya devam etmektedir.

VİZYONUMUZ
Vizyonumuz, kaliteden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve sürekli gelişim politikası izleyerek sektörde kendisiyle yarışan bir isim olmaktır.

MİSYONUMUZ
Misyonumuz, toplum için güvenli, çağdaş ve estetik yaşam ortamları oluşturmak ve uluslararası düzeydeki yüksek standartları günümüz koşullarında ulaşılabilir kılmaktır.

Telefon: 0216 576 2007
Fax: 0216 576 2007
Email: info@artlantis.com.tr
Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi Dudullu Caddesi Brandium Rezidans R1 / 49 Ataşehir / İstanbul

Artlantis Yapı Projeler Haritası

Artlantis Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.