|   |  Artos Group Firması
Artos Group

Artos Group

  • Kuruluş Tarihi : 1999

  • Proje Sayısı : 1

Artos Group, konut, ofis ve residence projeleri, Artos Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Artos Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Artos Group Hakkında

ARTOS GROUP kurulduğu günden bu güne kadar dünyadaki gelişmeleri hizmetlerine yansıtan, çağdaş, müşteri beklentilerine yüksek kalite ile cevap veren firmamız, müşteri beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karşılamak çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

 

Türkiye, inşaat sektörünün gerek yan sektörlerde yarattığı iş hacminin,  gerek istihdam ettiği iş gücü gerekse yapılan yatırımların ülke ekonomisine verdiği canlılığın önemi tartışılmaz.Bu zorlu sektörde ARTOS GROUP olarak 15 yıdır yurt içinde ve yurt dışında yüklenici olarak yerimizi almaktayız.

Kurulduğumuzdan bu yana, hedeflerimizden ve kalitemizden ödün vermeyerek, değişen teknolojik yeniliklerin donanımlarımızı daha da kuvvetlendirmesiyle ve bu sayede bünyemize kattığımız yeniliklerimizle, Türkiye' de ve yurt dışında iş yapmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Üstün uzmanlık ve köklü deneyımle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin daima en iyiyi hedefleyen kurumsal birikimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. Bu çerçevede geçmişte kazandığımız bilgi, birikim ve deneyimimiz, idealimize ulaşmanın temel dayanağı olmaktadır.

"Dünyada bırakılacak en büyük eser, insana ve insanlığa hizmettir." felsefesiyle geleceğin yeni hedeflerini, kalite anlayışını ve tartışmasız işveren memnuniyet ilkesini deneyimli ve birikimli kadroları inşaat sektörüne taşıyarak, çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle cevap olabilme kararlılığıyla çalışıyoruz.

Güvene ve kaliteye adadığımız şirket unvanımızın ispatı, altına imzamızı attığımız işlerimizdir. ARTOS GROUP bundan sonra da prensiplerinden ödün vermeden, yeninin ve daha iyinin peşinden koşmaya devam edecektir.

Tel: 0216 487 0000
Fax: 0216 482 2849
Email: info@artosinsaat.com
Adres: Yeni Şehir Mahallesi. Osmanlı Bulvarı. Çağdaş Center İş Merkezi. B Blok No: 6/12 İstanbul / Pendik

Artos Group Projeler Haritası

Artos Group Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.