|   |  As Çukurova Gayrimenkul Firması
As Çukurova Gayrimenkul

As Çukurova Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 2010

  • Proje Sayısı : 3

As Çukurova Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, As Çukurova Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve As Çukurova Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

As Çukurova Gayrimenkul Hakkında

Tarihçe
2000 yılından bu yana gayrimenkul sektöründe bulunan bizler, 2010 yılında emlak sektöründe kendi aile  şirketimizi kurduk.
Markamız bir Adana markası olan AS ÇUKUROVA GAYRİMENKUL olarak markamızı da tescilledik.
2012 yılında inşaat sektörüne adım attık. Aslan Park 3+1 ve Aslan Concept 4+1 projelerimizi yapıp siz saygıdeğer Adana'lı hemşehrilerimize teslim ettik.
 
2017 yılına kadar projelerimiz hazırdır.Aslan Plus + 2+1 ve 3+1 220 Dairelik projemiz Aslan Premium 2+1 ve 3+1 120 dairelik projemiz ve Aslan Kent 72 Dairelik projelerimiz hazırdır. Bu projelerimizi 2018 yılına kadar yapıp teslim etmeyi düşünüyoruz.
 
Başkan'ın Mesajı
As Çukurova inşaat gayrımenkul yatırım şirketi olarak, her kesime,her bütçeye hitap eden modern olanaklarla, sosyal, sportif, kültürel aktivitelerle çevrelenmiş projelerle vatanımıza ve topluma katkıda bulunmaktan gurur duyuyorum. Adananın en büyük projeleri ile toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için İçin projelerimiz olacak.
 
Altında iş yeri, çarşı, havuz ve AVM gibi böyle bir düşüncem var. Uzun soluklu bir proje olacak. Tahminim 4 yıl sürecek. Ve Adana’nın en büyük projesi olacak şirket olarak buna gönülden bağlıyız.
 
Ömür ASLAN

Tel: 0322 433 1414
Fax: 
Email: turkmenbasi@ascukurova.com.tr
Adres: Türkmenbaşı Bulvarı Akdağ Sitesi No:50/E Shell Petrol Karşısı Adana / Çukurova

As Çukurova Gayrimenkul Projeler Haritası

As Çukurova Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.