|   |  As Yapı Firması
As Yapı

As Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 1

As Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, As Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve As Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

As Yapı Hakkında

Yılların getirdiği tecrübe, yenilikçi, genç ve güncel bakış açımızla şahane projelere imza atıyoruz!
Türkiye ekonomisine yön veren lider firmalarla birlikte önemli yapı taşlarından biri olan, proje mühendisliği, inşaat ve taahhüt sektöründe hizmet veren As Yapı A.Ş, 1990 yılında inşaat yüksek mühendisi “HALUK SERT” tarafından kurulmuştur.
1990 yılından bu yana renovasyon projeleri, otel projeleri , konut , AVM ve mağaza projeleri başta olmak üzere, inşaat sektörünün farklı alanlarında ülkemizin önde gelen eğitim kurumlarına ve özel sektörün uluslararası markalarına 450'nin üzerinde şantiyede hizmet sunmuş, toplam 900.000 m2 inşaat projesi üretmiştir.
2010 yılında, "As Yapı" grubu ile birlikte yeniden yapılanan As Yapı, şehrin merkez bölgelerinde, 21.Yüzyılın modern, minimalist, fonksiyonel ve çevreci , şehrin yeni silüetine katkı sağlayacak estetik yapılar üretmektedir.
As Yapı "Kentsel Dönüşüm" çalışmalarında ise felsefesini; sosyal dokuya saygılı, kişisel mülkiyet hakkını gözeten, çevreye duyarlı, yerinde ve yaşayan projeler üreten bir mühendislik ve inşaat firması olarak konumlamıştır.

Tel: 444 4 314
Fax: 0216 693 0393
Email: info@asyapi.com
Adres: Ekinciler Cad. Necip Fazıl Sk. No:5 K.3 Pekiz Plaza - Kavacık İstanbul / Beykoz

As Yapı Projeler Haritası

As Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.