|   |  Asce inşaat Firması
Asce inşaat

Asce inşaat

 • Kuruluş Tarihi :

 • Proje Sayısı : 3

Asce inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Asce inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Asce inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Asce inşaat Hakkında

ürk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olmayı amaçlayan ASCE, kuruluşundan beri pek çok projeyi hayata geçirmek için çalışmalarını hızla devam ettirmektedir.

Şehir hayatını biçimlendiren gayrimenkul geliştirme vizyonumuzla, sürekli gelişen ve büyüyen müşteri profilimizle, sahip olduğumuz deneyimlerin ışığında sektörün lokomotifi olma misyonumuzla, aynı enerji ve heyecanla kaliteli yaşam alanları sunmanın gayreti içindeyiz.

ASCE köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanmafarklılaşmayenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir. Bölgesel olarak başladığımız faaliyetlerimizi kısa bir süre içinde ulusal çerçevede devam ettirmenin azmi ve gayreti içindeyiz.

Vizyonumuz

ASCE İnşaat olarak vizyonumuz, temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmaktır.

 • Varlık nedenimiz olan müşterilerimizin önceliklerine saygı göstermek,
 • Müşterilerimiz için güvenli yapılar, mekanlar ve iş ortaklıkları yaratmak,
 • Çalışanlarımızın ASCE'dE çalışıyor olmaktan gurur duymaları,
 • Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer almayı sürdürmek,
 • Çağdaş ve modern Türkiye imajının oluşturulmasına katkıda bulunmaya devam etmektir.
 • Misyonumuz

  Tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olmaktır.

  Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.

  Dünya standartlarında, gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir.

  Başarılarımızı sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımak ana hedefimizdir. Değişime hızla uyum sağlayan, üretken, verimli ve çabuk tepki veren bir kurum olacağız.

  Koşullar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve hizmet politikasından ilkelerimizden ve dürüst kimliğimizden taviz vermeyeceğiz.

  Firmamızın ana hedefi; ürettiği projelerde yüksek yaşam kalitesi oluşturmak, yaşam standartlarını yükseltmek ve çevre değerlerini geliştirmektir.

  Konusunda uzmanlaşmış en iyi mimar ve mühendislerle çalışıp yenilikçi, fonksiyonel ve estetik tasarımlarla en iyi projeleri hayata geçirmektir.

 • Değerlerimiz

  Müşteri Odaklılık: Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. ASCE için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve grubun yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur. 

  Yenilikçilik: Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir. 

  Özdisiplin: Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Çalışanlarımız bunun bilincindedir.

  Sosyal Sorumluluk: ASCE taşıdığı sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya, eğitime, bilime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmak için çaba gösterir. 

  Sürekli Gelişim: Rekabet gücünü artırmanın temelinde sürekli gelişim yatar. Bu amaçla gerek grup içi gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerlerle çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir. 

  Güvenilirlik: Konut gibi kalıcı değerler üreten bir grup olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve ASCE bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.


  Modern teknolojinin elverdiği en ileri inşa tekniklerini en yeni inşaat malzemelerini araştırmak ve kullanmak yine firmamızın en önemli görevlerinden biridir. Bu konuda mimarlarımız ve mühendislerimiz yurtiçi ve yurtdışı yenilikleri sürekli takip etmektedir.

 • Kalite ve Çevre Politikamız

  Kalite politikamız
  Ekip ruhu ile çalışan, müşterilerinin beklentileri doğrultusunda en kaliteli hizmeti vererek ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak bölgemizin ve ülkemizin Lider ve Öncü İnşaat Firması olma yolunda ilerleyen ASCE bu hedefleri doğrultusunda şu ilkeleri benimser:

  • Beklenti ve gereksinimlerini çok iyi tespit ederek bu beklenti ve gereksinimlere en etkin ve yaratıcı çözümleri, en uygun projeleri hayata geçirmek,
  • Toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmek,
  • Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretmek,
  • İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini bir araya toplayarak, tüm projelerimize uygulamak,
  • Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak,
  • Ürün teslimini söz verilen sürede gerçekleştirmek,
  • Mimariye, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa tekniklerine ve sanatına, deprem yönetmeliğine uymaktır.

  Çevre Politikamız
  Bugünümüz ve geleceğimiz için çevrenin korunması, doğa ve yeşilin sahiplenilmesi, şehrin dokusuna pozitif etkiler sağlamak gayesiyle ASCE şu ilkeleri benimser:

  • Gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası yaşam alanları oluşturmak için etkin bir şekilde çalışmak,
  • Tüm uygulama faaliyetlerini, oluşabilecek çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlamak ve bu yönde gerekli kaynakları kullanmak,
  • Proje ve üretim konusunda uzman ekibi, çözüm ortakları ve taşeronları ile çevre değerlerinin korunmasında dünya standartlarını uygulamak,

  Projelerimizle şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlamaktır.

Tel: 0342 339 1800
Fax: 0342 339 2400
Email: asce@asce.com.tr
Adres: Zübeyde Hanım Bulvarı No:64 27060 

Asce inşaat Projeler Haritası

Asce inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.